نحوه شروع تجارت

هر شخص می تواند از موقعیت درآمدزائی و فعالیت بازاریابی استفاده نماید و با فروش محصولات تکسو کارمزد دریافت کند.

 

مرحله اول یادگیری تجارت:

اولین مرحله برای شروع این تجارت یادگیری کامل کار توسط معرف می باشد. در صورتی که معرف ندارید اگر از طریق مطالب داخل سایت به طور کامل این تجارت را یاد نگرفتید با شرکت تماس گرفته تا برای شما جلسه معارفه به صورت رایگان برگزار شود. بعد از اینکه از نحوه کار اطلاع پیدا کردید می توانید ثبت نام کنید.

 

مرحله دوم ثبت نام:

بعد از یادگیری ابتدایی این تجارت شما می توانید از طریق لینک ثبت نام وارد قسمت فرم ثبت نام شوید و بعد از وارد کردن کد معرف خود اطلاعات مربوط به خودتان را وارد کنید، در انتها بعد از مطالعه قوانین و مقررات شرکت و اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده ثبت نام خود را نهایی کنید.

 

مرحله سوم وارد کردن مشخصات حساب بانکی:

 

بعد از ثبت نام و وارد شدن به دفتر کار در قسمت مشخصات حساب بانکی، شماره حساب و دیگر اطلاعات بانکی خود را وارد کنید.
در این قسمت توجه داشته باشید که فقط حساب بانک ملت قابل پذیرش می باشد و همچنین اطلاعات حساب بانکی را به طور کاملا دقیق وارد کنید تا در واریز کارمزدها اشکالی به وجود نیاید.

 

  شما می توانید جزوه آموزشی شرکت تکسو را از قسمت آموزش ها در دفتر کار خود دریافت نمایید و طبق دستورالعمل های آن این تجارت را آغاز کنید.

توصیه مهم: برای موفقیت در این تجارت آموزش ها را جدی بگیرید و مرحله به مرحله در گروه فروش خود کلیه آموزشها را بطور یکسان و بــه درستی بین کلیه همکاران اجرا کنید.

 

 

***

به امید تجارتی مفید و سودمند برای شما