هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

می خواهید بدونید تو باشگاه مشتریان تکسو چه خبره ؟

جایزه درو کن

اینم جذاب ترین بخشش ، نوبتی ام که باشه نوبت جایزه هست . حالا که این همه دریک جمع کردی ،کلی جایزه هست که میتونی اونها رو مال خودت کنی.

دریک جمع کن

تو تکسو کلاب از چند روش میتونی دریک جمع کنی . یادت نره که تکسو کلاب آخر هر فصل قرعه کشی داره و تو با دادن 20 دریک میتونی تو قرعه کشی شرکت کنی .

عضو تکسو کلاب شو

رو دکمه عضو شوید کلیک کن و به سادگی عضو تکسو کلاب شو . این تازه آغاز سفر تو در تکسو کلابه . به دنیای هیجان انگیز تکسو کلاب خوش اومدی...

ببینیم تو تکسو کلاب چطوری میشه دریک جمع کرد

ثبت سفارش

سفارش بزن، دریک بگیر!!
همه مشتریان ترجیحی که عضو تکسو‌کلاب بشن، به ازای هر 200 هزار تومان سفارشی که ثبت می کنن، 5 دریک و مشاور معرفشون 3 دریک دریافت میکنن.

مشتری ترجیحی

مشاور فروشی که خودش عضو تک‌سوکلاب باشه و یه مشتری ترجیحی رو عضو تک‌سوکلاب کنه و اون مشتری علاوه بر تکمیل حساب کاربری، حداقل100 هزار تومان خرید کنه، 10 دریک به مشاور فروش و 10 دریک به مشتری ترجیحی تعلق میگیره.

هدیه تولد

روز تولد هرکسی از خاص ترین مناسبت هاست که هدیه دادن می تونه به یادماندنی ترش کنه. از زمانی که عضو تکسو‌کلاب میشی هرسال تولدت 10 دریک هدیه می‌گیری. تکسو هم تولد خودش به همه اعضای تک‌سوکلاب 10 دریک هدیه میده.

شرایط ویژه

تمام اعضا تکسو‌کلاب میتونن از این قسمت دریک دریافت کنن، شرایط این بخش بر اساس طرح‌ها و پروموشن‌هایی که شرکت برگزار میکنه، تغییر میکنه و شرایط و میزان دریک دریافتی اون، همزمان با اجرای طرح، اعلام میشه.

مشاوران و مشتریان با خرید منظم ماهانه

مشتریان ترجیحی تکسوکلاب، که در یک فصل، هر ماه 500 هزار تومان ثبت سفارش کنن، در پایان فصل 50 دریک و مشاوران فروش تکسو‌کلاب، که در یک فصل، هر ماه حداقل 700 امتیاز ثبت سفارش کنن، در پایان فصل 50 دریک دریافت می کنن.

طول ارتباط مشتری

ما هیچ وقت قدیمی های تکسو رو فراموش نمی کنیم!
شما مشاورین و مشتریان ترجیحی تکسو، به ازای هر یک سالی که عضو تکسو باشید، 10 دریک به جمع دریک هاتون در تکسوکلاب اضافه میشه.

دریک جمع کن؛ شانستو بیشتر کن

دریک های جمع آوری شده

0

تاریخچه دریک هایی که کسب کردی رو میتونی از اینجا ببینی

برای دیدن دریک ها کلیک کن

تا قرعه کشی بعدی تکسو کلاب

همه اعضای تکسو کلاب با دادن هر 20 دریک، یک شانس شرکت در قرعه کشی دارند

جوایز

گردونه شانس

20 دریک بده، گردونه رو بگردون و جایزه بگیر

کاتالوگ رایگان، ماگ تکسو، مجله تکسو، تی‌شرت تکسو، افزایش دریک و کلی جایزه دیگه تو گردونه شانس تکسو کلاب انتظار تورو میکشن. پس 20 دریک بده، گردونه رو بچرخون و شانس خودت رو امتحان کن تا شاید تو هم یکی از برنده های خوش شانس باشی.

تخفیفات

هیجان خرید با قیمت پایین تر

با پرداخت 300 دریک یک کارت هدیه (TCard) 50 هزار تومانی، با پرداخت 500 دریک یک کارت هدیه (TCard) 100 هزار تومانی و فقط یادت نره که تاریخ انقضا تی کارت‌هات تا آخر فصل جاریه.

گالری ویژه

یه گالری ویژه با محصولات خاص

تکسوکلاب یه گالری ویژه داره که حتما شما رو سورپرایز می کنه. دریک‌هاتو افزایش بده و بیشترش کن و در ازای پرداخت اونها کلی جایزه و هدیه هیجان انگیز رو از آن خودت کن.

ارائه خدمات

خدمات ویژه تکسو برای تکسو کلابی ها

با پرداخت 100 دریک میتونی یک ارسال رایگان به سراسر ایران از تکسو داشته باشی. و در صورتی که مشاور هستی با پرداخت 50 دریک از کد TAK تو به عنوان کد معرف برای مشتریان تلفنی استفاده میشه.