هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

می خواهید بدونید تو باشگاه مشتریان تکسو چه خبره ؟

جایزه درو کن

اینم جذاب ترین بخشش ، نوبتی ام که باشه نوبت جایزه هست . حالا که این همه دریک جمع کردی ،کلی جایزه هست که میتونی اونها رو مال خودت کنی.

دریک جمع کن

تو تکسو کلاب از چند روش میتونی دریک جمع کنی . یادت نره که تکسو کلاب آخر هر فصل قرعه کشی داره و تو با دادن 20 دریک میتونی تو قرعه کشی شرکت کنی .

عضو تکسو کلاب شو

رو دکمه عضو شوید کلیک کن و به سادگی عضو تکسو کلاب شو . این تازه آغاز سفر تو در تکسو کلابه . به دنیای هیجان انگیز تکسو کلاب خوش اومدی...

ببینیم تو تکسو کلاب چطوری میشه امتیاز جمع کرد

خرید هفته اول ماه

مشاورین فروش تکسو بشتابید!!
اگه تو هفته اول هر ماه، یک فاکتور 700 امتیازی از محصولات تکسو رو ثبت سفارش کنی، میتونی به راحتی 20 دریک رو مال خودت کنی.

مشتری ترجیحی

مشاور فروشی که یه مشتری ترجیحی رو عضو تکسو کلاب کنه و اون مشتری علاوه بر تکمیل حساب کاربری، حداقل 50 هزار تومان خرید کنه، 10 دریک به مشاور فروش و 10 دریک به مشتری ترجیحی تعلق میگیره.

هدیه تولد

روز تولد هرکسی یکی از خاص ترین مناسبت هاست که هدیه دادن می تونه به یادماندنی ترش کنه. از زمانی که عضو تکسو کلاب میشی از اون به بعد هرسال به مناسبت تولدت 10 دریک هدیه می گیری.

شرایط ویژه

تا آخر ماه جاری خودت با گروه فروش شخصیت 5000 امتیاز ثبت کن و 2 نفر رو جذب کن که اونها هم هرکدوم با گروه فروش شخصی شون 1000 امتیاز ثبت کنن. با این شرایط ویژه، 50 دریک مال تو میشه.

مشاوران و مشتریان وفادار با خرید منظم

مشتریان و مشاوران فروشی که در سه ماه یک فصل، هر ماه مبلغ 500 هزار تومان از محصولات تکسو ثبت سفارش کنن، در پایان اون فصل 30 دریک به مجموع دریک هاشون اضافه میشه.

طول ارتباط مشتری

ما هیچ وقت قدیمی های تکسو رو فراموش نمی کنیم! شما مشاورین و مشتریان تکسو، به ازای هر یک سالی که عضو تکسو بودید، 10 دریک به جمع دریک هاتون در تکسوکلاب اضافه میشه.

دریک جمع کن؛ شانستو بیشتر کن

دریک های جمع آوری شده

0

تاریخچه دریک هایی که کسب کردی رو میتونی از اینجا ببینی

برای دیدن دریک ها کلیک کن

تا قرعه کشی بعدی تکسو کلاب

همه اعضای تکسو کلاب با دادن هر 20 دریک، یک شانس شرکت در قرعه کشی دارند

جوایز

گردونه شانس

20 دریک بده، گردونه رو بگردون و جایزه بگیر

کاتالوگ رایگان، ماگ رایگان و کلی جایزه دیگه تو گردونه شانس تکسو کلاب انتظار تورو میکشن. پس 20 دریک بده، گردونه رو بچرخون و شانس خودت رو امتحان کن تا شاید تو هم یکی از برنده های خوش شانس باشی.

تخفیفات

هیجان خرید با قیمت پایین تر

با پرداخت 500 دریک یک کارت هدیه (TCard) 50 هزار تومانی، با پرداخت 900 دریک یک کارت هدیه (TCard) 100 هزار تومانی و با پرداخت 1300 دریک میتونی یک کارت هدیه (TCard) 150 هزار تومانی دریافت کنی.

گالری ویژه

یه گالری ویژه با محصولات خاص

تکسو کلاب یه گالری ویژه با کلی محصول خاص و جایزه هیجان انگیز داره. مجموع دریک هاتو افزایش بده و متفاوت‌ ترین جوایز تکسو کلاب رو از آن خودت کن و با اون ها بدرخش.

ارائه خدمات

خدمات ویژه تکسو برای تکسو کلابی ها

با پرداخت 200 دریک میتونی یک ارسال رایگان از تکسو داشته باشی. با پرداخت 50 دریک و در صورتی که رتبه مدیر دو ستاره به بالا رو داشته باشی، میتونیم از TAK تو به عنوان کد معرف برای مشتریان تلفنی استفاده کنیم.