هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

ژل شستشو و لایه بردار صورت

مناسب برای پوست های دارای جوش ،معمولی و چرب
158٬500 تومان
امتیاز: 145
ارزش فروش: 42٬000 تومان
برند: ماسکانی
کد محصول: BSMT010
571 در انبار
+ -

ژل لایه بردار و شستشوی صورت مناسب پوست چرب و جوش دار ماسکانی

معرفی محصول

ژل لایه بردار و شستشوی صورت ماسکانی (ﻓﺎﻗﺪ ﭘﺎراﺑﻦ، ترکیبات ﺳﻮﻟﻔﺎﺗﻪ و ﻣﻮاد ﺻﺎﺑﻮﻧﯽ)، پاک کننده‌ای موثر برای پوست های چرب و جوش‌دار است. مواد موجود در این محصول باعث تنظیم pH پوست و مرطوب شدن آن می شوند.

ترکیبات

آب دﯾﻮﻧﯿــﺰه، ﺳــﺪﯾﻢ ﻟﻮرﯾﻞ ﮔﻠﻮﺗﺎمات، ﻟﻮرﯾﻞ ﮔﻠﻮﮐﻮزﯾﺪ ، ﺳــﺪﯾﻢ ﮐﻮﮐﻮآﻣﻔﻮاستات، ﮐﻮﮐﻮﮔﻠﻮﮐﻮزﯾﺪ، ﮔﻠﯿﺴﺮﯾﻞ اوﻟﺌﺎت، ﮐﻮﮐﻮ آﻣﯿﺪوﭘﺮوﭘﯿﻞ ﺑﺘﺎﺋﯿﻦ، آﮐﺮﯾﻼت/ وﯾﻨﯿــﻞ ﻧﺌﻮدﮐﺎﻧﻮات ﮐﺮاس ﭘﻠﯿﻤــﺮ، ﺑﻮﺗﯿﻠﻦ ﮔﻠﯿﮑﻮل، ﻋﺼﺎره اﺳﭙﯿﺮا اوﻟﻤﺎرﯾﺎ، ﻋﺼــﺎره ﭘﺮوﭘﻮﻟﯿﺲ، ﮔﻠﯿﺴﺮﯾﻦ، ﺳــﯿﻠﯿﮑﺎ، ﻧﯿﺎﺳـﯿﻨﺎﻣﯿﺪ، ﺳﺪﯾﻢ ﭘﯽ ﺳﯽ ای، ﭘﺘﺎﺳﯿﻢ ﺳﻮرﺑﺎت، ﺳﺪﯾﻢ ﺑﻨﺰوات، ﭘﺎﻧﺘﻨﻮل، زﯾﻨﮏ ﭘﯽ سی ای، ﺳﯿﺘﺮﯾﮏ اﺳﯿﺪ، ﺳﯿﺘﺮات ﺳﺪﯾﻢ، ﺗﻮﮐﻮﻓﺮﯾﻞ استات، دی ﺳﺪﯾﻢ ا د ت آ، اﺳــﺎﻧﺲ ﻣﺠــﺎز آراﯾﺸــﯽ ﺑﻬﺪاﺷــﺘﯽ.

فواید

  • ﻻﯾﻪ ﺑﺮداری ﻣﻼﯾﻢ از ﺳﻄﺢ ﭘﻮﺳﺖ و ﺣﺬف ﺳﻠﻮل ﻫﺎی ﻣﺮده و ﭼﺮﺑﯽﻫﺎ
  • ﺗﻨﻈﯿﻢ ﭼﺮﺑﯽ ﭘﻮﺳﺖ (ﺳﺒﻮم) و ﺑﻬﺒﻮد ﻋﻼﺋﻢ آﮐﻨﻪ (ﺟﻮش ﺻﻮرت)
  • ﺣﻔﻆ رﻃﻮﺑﺖ ﭘﻮﺳﺖ و ﺟﻠﻮﮔﯿﺮی از ﺧﺸﮑﯽ ﭘﻮﺳﺖ
  • ﺣﺎوی ﺷﻮﯾﻨﺪه ﻫﺎی ﻣﻼﯾﻢ و ﺳﺎزﮔﺎر ﺑـــﺎ ﭘﻮست
  • مناسب برای پوست‌های معمولی تا چرب

روش مصرف

ﺻﻮرت را ﺑﺎ ﮐﻤﯽ آب ﻣﺮﻃﻮب نمایید. سپس ﻣﻘﺪار ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ از ژل را  با ﺣﺮﮐﺎت دوراﻧﯽ روی ﺻﻮرت ﻣﺎﺳـﺎژ داده و ﮐﺎﻣـﻼ ﺑـﺎ آب ﺑﺸـویید.

توجه

  • از یخ زدگی، دسترس اطفال و نور مستقیم آفتاب محافظت شود.
  • در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.
  • از تماس با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود.

******

سایر توضیحات

ژل لایه بردار و شستشوی صورت ماسکانی قادر است چربی های اضافی پوست، آلودگی‌های سطحی و باقی مانده مواد آرایشی را از سطح منافذ پوست پاک کرده و با باز نمودن منافذ پوستی و مهار تکثیر باکتری ها موجب بهبود جوش های صورت شود.  

میکروسیلیکا موجود در ژل، لایه برداری فیزیکی را انجام می دهد. میکروگرانول های سیلیکا، بدون تحریک و ایجاد قرمزی در پوست، لایه های شاخی و مرده پوست را از بین برده و جای لک حاصل از جوش ها را کاهش می دهد و بدین ترتیب  موجب شفافیت پوست می شود.

ترکیب زینک پی سی ای موجود در ژل علاوه بر این که یک مرطوب کننده عالی است به دلیل دارا بودن زینک، خاصیت آنتی باکتریال ذاتی دارد.

نیاسینامید موجود در ژل خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی داشته و علاوه بر پیشگیری از بروز آکنه های التهابی، ترکیبی موثر در جهت رفع قرمزی پوست می باشد. نیاسینامید باعث تقویت پوست و بافت ها و همچنین تنظیم ترشح چربی پوست (سبوم) می شود. این ویتامین اندازه‌ی منافذ پوستی و چروک‌ها را کم کرده و شرایط پوستی را بهبود می بخشد.

 Dermapur® به کار رفته در ژل شستشوی ماسکانی غنی از اسیدهای فنولیک است. این اسیدهای آلی با تحریک سنتز آنتی بیوتیک‌های طبیعی پوست، سطح پوست را متعادل  و یکنواخت کرده و با کاهش رشد باکتری‌ها و همچنین ترشح چربی،ضایعات التهابی و علائم جوش صورت را محدود می‌کند.

PROPOLIS EXTRACT یا بره موم که یکی از فرآورده‌های زنبورعسل است با خواص آنتی باکتریال خود، مانع از ایجاد آکنه در پوست صورت می گردد. همچنین ترکیبات مؤثر موجود در این محصول مانع از عمل رادیکال‌های آزاد شده و در نتیجه از پیری پوست پیشگیری می کند.

 

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت56/26455
وزن200 میلی لیتر
نوع بسته بندیظرف پت و جعبه
ابعاد بسته بندی15.5*6
ترکیباتبره موم ، نیاسینامید، پانتنول
برچسب های محصول
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
Peel Off
188٬999 تومان
BSMT024
ضد تیرگی های پوست ،حفظ رطوبت، افزایش کلاژن
تمام شد
BSMT008
تنظیم کننده چربی پوست و قطر منافذ باز پوست
128٬000 تومان
BSMT003
تنظیم کننده چربی پوست ، رفع جوش و آکنه صورت
198٬800 تومان
BSMT007