جستجو

ژل شستشوی پوست چرب و جوش دار

کد محصول: BSMT007
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162312105420002
بارکد: 6261054200035
1,297,100 ریال
ویژگی کالا: تنظیم کننده چربی پوست ، رفع جوش و آکنه صورت ، فاقد پارابن و موادصابونی حجم:200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 2430 در انبار
+ -

ژل شستشوی صورت مناسب پوست های چرب و جوشدار

معرفی محصول :

ژل شستشوی صورت ماسکانی ، بهترین پاک کننده صورت برای پوست های چرب است. شوینده های طبیعی این پاک کننده تمام ذرات غبار، عرق و نا خالصی هایی که در طول روز جذب صورت شده است را پاک می کند. ترکیب روان این محصول به پوست احساس تازگی و رهایی از چربی را می دهد.

نیاسینامید موجود در ژل خاصیت آنتی اکسیدانی (جلوگیری از پیشرفت ضایعات آکنه ناشی از رادیکالهای آزاد) و خاصیت ضد التهابی دارد و از بروز آکنه های التهابی پیشگیری نموده و ترکیبی موثر در جهت رفع قرمزی پوست می باشد. نیاسینامید باعث تقویت پوست و بافت ها می شود، تولید چربی پوست (سبوم) که یکی از عوامل آکنه می باشد را کم می کند، همچنین این ویتامین اندازه ی سوراخ های پوستی و چروک ها را کم کرده و شرایط پوستی را بهبود می بخشد.

Dermapur® به کار رفته در ژل شستشوی ماسکانی غنی از اسیدهای فنولیک است. این اسید های آلی با تحریک سنتز آنتی بیوتیک های طبیعی پوست ، سطح پوست را دوباره متعادل می کند که این کار رشد باکتریها و ترشح چربی را کاهش می دهد ، ضایعات التهابی و علائم جوش صورت را محدود می کند و سطح بیرونی پوست را یکدست می کند .

ترکیبات:

سدیم کوکوآمفواستات، کوکوآمید وپروپیل بتائین، بوتیلن گلیکول، عصاره اسپیرااولماریا، عصاره پروپولیس، گلیسرین، نیاسینامید، سالیسیلیک اسید، سدیم پی سی آ،پتاسی مسوربات، سدیم بنزوات، پانتنول، زینک پی سی ا، سیتریک اسید، سیترات سدیم، توکوفریل استات، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی.

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها،چربی وآلاینده ها / تنظیم چربی پوست (سبوم) و بهبود علائم آکنه (جوش صورت) / حفظ رطوبت پوست وجلوگیری ازخشکی پوست / حاوی شوینده های ملایم و سازگار با پوست / فاقد سورفکتانت های سولفاته، پارابن ها، مواد صابونی

روش مصرف:

صورت را با کمی آب مرطوب نماﻳﻴد. مقدار مناسبی از ژل را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید و کاملاً با آب بشوﻳﻴد.

 نحوه نگهداری:

از نورمستقیم خورشید، یخ زدگی ودسترس کودکان محافظت شود.

دردمای۱۰ تا ۳۰ درجه نگهداری شود .

منع مصرف:

از تماس با چشم ها خوداری شود، در صورت تماس احتمالی با چشم ها آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید.