هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

ماسک مو حاوی عصاره انار و ویتامین E

ویژگی کالا : حاوی روغن ماکادمیا ویتامین E، رطوبت رسانی ،کراتین هیدرولیزشده ، فاقد پارابن حجم : 400 میلی لیتر
132٬980 تومان
برند: ماسکانی
کد محصول: BHMT003
ایران کد: 2162311105420002
بارکد: 6261054200370
1352 در انبار
+ -

ماسک مو با آبکشی مناسب موهای رنگ شده وآسیب دیده ماسکانی

معرفی محصول:

ماسک مو با آبکشی مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده حاوی عصاره انار و روغن ماکادمیا بوده و موجب درخشندگی و از بین رفتن خشکی موها شده و حسی ابریشم گونه به آن می‌دهد. ترکیبات موثر این ماسک مو از موهای شما در برابر اشعه‌ی فرابنفش یا UV مراقبت کرده و باعث تداوم رنگ موهای شما می شود .

عصاره‌ی انارِ استفاده شده در این محصول باعث تثبیت رنگ مو و به حداقل رساندن آسیب‌های ناشی از رنگ مو می‌شود. انار غنی از تانن بوده و قادر است از موهای رنگ شده در برابر اثرات مخرب نور خورشید محافظت کند. عصاره انار، محرک جریان خون و ترمیم کننده فولیکول مو بوده وبا تحریک ریشه مو بر رشد آن تاثیر گذاشته و از ریزش و سفیدی موها جلوگیری می کند.

روغن ماکادمیا موجود در محصول سرشار از اسیدهای چرب اشباع‌نشده امگا ۳، ۶و 9 و ویتامین E می باشد. مقادیر بالای اسید های چرب موجود در روغن ماکادمیا به تقویت فولیکول های مو کمک کرده و باعث تقویت و افزایش رشد مو و همچنین درمان خشکی مو و موخوره می شود.

دکسپنتانول یا ویتامین B5 که نقش مهمی در درخشندگی و نرم کنندگی مو دارد، پوست سر را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن مو جلوگیری می‌کند. این ویتامین به تقویت و ضخیم شدن مو و همچنین به حفظ شادابی ساقه مو کمک فراوانی می کند.

کراتین نوعی پروتئین است که باعث حفاظت و عدم شکنندگی موها می شود. کراتین موجود دراین محصول با تامین مقدار مورد نیاز مو، موجب نرم و صاف شدن آن‌ها می‌گردد.

این محصول همچنین از انواع سیلیکون‌های نرم کننده مو نظیرآمودایمتیکون بهره می‌برد که به ساختار مو متصل شده و باعث ترمیم آن می‌شوند. نرم کننده‌های کاتیونی موجود در محصول با اتصال به بافت مو از خشک شدن آن جلوگیری می‌کنند.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، کواترنیوم-91، ستریمونیوم متوسولفات ، ستئاریل الکل ، آمودایمتیکون ، ستریمونیوم کلراید ، تریدست-12، روغن دانه ماکادمیا ، عصاره پوست میوه انار، کراتین هیدرولیز شده ، ستیل الکل ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، سدیم پی سی آ ، گلیسرین ، فنوکسی اتانول ، اتیل هگزیل گلیسرین ، دکسپانتنول ، توکوفریل استات ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

فواید:

دارای مواد موثر جهت محافظت از مو در برابر نور خورشید / غنی شده با عصاره انار و روغن ماکادمیا / محافظت از ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن/ مناسب جهت رطوبت رسانی و حالت پذیری موها / فاقد پارابن

روش مصرف:

مقداری از ماسک مو را به طور یکنواخت روی موی تمیز و مرطوب ریخته و به مدت 2 تا 4 دقیقه به آرامی آن را روی مو  ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه موهای خود را با آب گرم بشویید.

نحوه نگهداری:

در جای خشک و خنک و در دمای 10تا 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

از نور مستقیم خورشید و دسترس کودکان محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس با چشمها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود .

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت56/26675
وزن400 میلی لیتر
نوع بسته بندیکاسه ای
ابعاد بسته بندی9*8
ترکیباتحاوی روغن ماکادمیا ویتامین E،کراتین هیدرولیزشده ، فاقد پارابن
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
ویژگی کالا : آبرسانی و حالت پذیری مو ، روزانه ، افزایش درخشندگی ،نرم کننده مو ، بدون سولفات حجم : 200 میلی لیتر
98٬100 تومان
BHMT010
ویژگی کالا : حاوی کراتین ، حالت پذیری ، غنی شده با کلاژن ، افزایش درخشندگی، بدون سولفات حجم : 200 میلی لیتر
119٬900 تومان
BHMT009
ویژگی کالا : افشانه نرم کننده و آبرسان ، حالت دهنده مو ، حاوی روغن ماکادمیا ، حاوی کراتین حجم :250 میلی لیتر
89٬380 تومان
BHMT001
ویژگی کالا : مناسب خشکی و موخوره مو ،حاوی کراتین هیدرولیزشده ، از بین بردن الکتریسیته مو حجم : 250 میلی لیتر
114٬450 تومان
BHMT007