جستجو

کرم حاوی روغن جوجوبا و آووکادو

کد محصول: BSMT012
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162314105420001
بارکد: 6261054200165
1,308,000 ریال
ویژگی کالا : مرطوب کننده دست و صورت مناسب پوست خشک و حساس با قابلیت ترمیم کنندگی حجم :200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1544 در انبار
+ -

کرم مرطوب کننده دست و صورت مناسب پوست خشک و حساس

معرفی محصول :

از دست رفتن آب پوست (دهیدراتاسیون) پدیده ای است موقتی، که عمدتاً ناشی از تغییر موازنه آب-چربی پوست می باشد. این پدیده می تواند ناشی از عوامل داخلی و خارجی مانند رژیم غذایی نادرست، شرایط جوی نامطلوب (سرما، گرما، هوای خشک) و یا آلودگی هوا باشد. کرم مرطوب کننده ماسکانی با ایجاد لایه ای محافظ، از نفوذ عوامل نامطلوب محیطی و تبخیر و خروج رطوبت پوست جلوگیری به عمل می آورد.

ویتامین E موجود در کرم با نفوذ در لایه های سطحی پوست و اثر بر متابولیسم سلولی، عمل رادیکال های آزاد را در اکسیداسیون سلول ها خنثی کرده و مانع از چین و چروک و پیری زودرس پوست می شود.

ویتامین B3 موجود در کرم، یک ماده‌ی طراوت‌ دهنده‌ پوست است که با جبران کمبود آب عملکرد سدهای پوستی را تقویت می‌کند.

روغن جوجوبا با آنتی اکسیدان طبیعی ِموجود در خود قادر به از بین بردن باکتری های پوست است. به خاطر وجود ویتامین E در جوجوبا پوست در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت میشود .

ترکیب سدیم PCA یک مرطوب کننده "ضد خشکی" فوق العاده می باشد که کار اصلی این ترکیب حفظ هیدراتاسیون یا رطوبت عمقی پوست می باشد .

روغن آووکادو موجود در این کرم سرشار از اسید ها می باشد . از خواص این اسید ها می توان به خاصیت ضد پیری پوست ، مرطوب کنندگی و آنتی اکسیدان بودن اشاره کرد .

روغن آووکادو یک مرطوب کننده، آنتی اکسیدان و تغذیه کننده عمقی پوست می باشد که با افزایش کلاژن و الاستین و تقویت اتصالات درم و اپیدرم، تاثیر شگرفی در جوان سازی و لیفتینگ پوست دارد.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، گلیسرین، اراشیدیل الکل ، بهنیل الکل ، آراشیدیل گلوکلو زاید ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، ، اتیل هگزیل پالمیتات ، سیکلوپنتاسیلوکسان ، پی ای جی-۸ ایزواستئاریل ایزواستئارات ، پتاسیم ستیل فسفات، ستیل بهنات ، بهنیک اسید ، ستیل الـکل ، روغن جوجوبـا ، روغن آووکادو ، کلاژن هیدرولیز شـده ، گلیسـریل استارات ، پی ای جی-۱۰۰اسـتئارات ، سدیم پی سی آ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، توکوفریل استات، دکسپانتنول ، آلانتويين ، کربومر، ادتا ، تری اتانل آمین ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی.

فواید:

مرطوب ‌کننده و آب‌رسان قوی با بافت بسیار سبک و جذب سریع / التیام‌بخش و ترمیم‌کننده پوست / مناسب برای پوست‌های خیلی خشک / کمک به رفع خشکی‌های مزمن پوست

روش مصرف :

مقدار کافی از کرم را روی پوست کاملا تمیز قرار داده و به ملایمت ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شـود.

در دمای ۱۰ تا ۳۰ درجه نگهداری شـود.

منع مصرف :

از تماس با چشمها خودداری شود، در صورت تماس اتفاقی با چشم ها آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید.