جستجو

کرم لایه بردار تخصصی تکسو

کد محصول: 5501004
588,600 ریال
حجم: 50 میلی لیتر | AHA | حاوی عصاره شیرین بیان، آویشن و بابونه | مناسب برای انواع پوست‌ها
قابلیت دسترسی: 1128 در انبار
+ -

معرفی محصول: پوست انسان از سلول‌های فراوانی تشکیل شده‌ است که روزانه می‌میرند و سلول‌های جوان‌تر جایگزین سلول‌های قدیمی‌تر می‌شوند. بعد از گذشت مدتی این پوست‌های مرده روی هم انباشته شده و پوست را کدر و لک‌دار می‌کند. برای رهایی از این لک‌ها و داشتن پوستی شفاف، استفاده از لایه بردارها پیشنهاد می‌شود. کرم لایه بردار با ایجاد پوسته‌ریزی سطح پوست و نفوذ به لایه شاخی پوست اتصال بین سلول‌های مرده را می‌شکند و باعث ریزش سریع‌تر آن‌ها می‌شود. این روند سرعت نوسازی پوست و همچنین ساخت کلاژن و الاستین را افزایش داده و در نتیجه سبب کاهش چین و چروک‌های پوست می‌شود. درصد مناسب AHA به کار رفته باعث می‌شود تا این کرم بدون ایجاد تحریکات پوستی لایه‌برداری ملایمی را روی پوست انجام دهد. این امر باعث افزایش نوسازی پوست و روشن‌تر شدن رنگ آن و از بین رفتن لک‌ و جای جوش می‌شود.

ترکیبات: اسید استئاریک، وازلین، آلفا هیدروکسی اسید، پارافین مایع، گلیسرین، ستیل الکل دایمتیکون، مونو پروپیلن گلیکول، عصاره آویشن، عصاره بابونه، عصاره شیرین بیان، تری اتانول آمین، پارافین جامد، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، متیل پارابن، پروپیل پارابن، آب دیونیزه.

فواید: مصرف صحیح کرم‌های لایه بردار باعث جوانسازی پوست، روشن شدن آن و کاهش لکه‌های تیره پوست می‌شود. 

نحوه مصرف: شب‌ پس از شستشوی صورت با شوینده مناسب و خشک کردن پوست با یک حوله تمیز، مقداری از کرم لایه بردار را روی صورت بزنید و به آرامی ماساژ دهید. (به جز دور از چشم، لب و پره‌های بینی) در طی روز حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.