جستجو

کرم ضد آفتاب تکسو 75ml

کد محصول: 2501006
495,950 ریال
حجم: 75 میلی‌لیتر | مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار | بدون رنگ | SPF : 50
قابلیت دسترسی: 1292 در انبار
+ -

معرفی محصول: داشتن پوستی سالم و شاداب به زیبایی طبیعی کمک بسیاری می‌کند. پوست عاری از لک، چین و چروک خواسته‌ اغلب افراد است. برای داشتن پوستی سالم باید مراقبت‌های لازم انجام داد. نور خورشید مخصوصا اشعه ماورابنفش آن زیان‌های زیادی به پوست وارد می‌کند و باعث ایجاد لکه‌های پوستی، چین و چروک و عوارض دیگر می‌شود. کرم ضد آفتاب تکسو با SPF50 نه تنها در برابر اشعه‌های UVAوUVB از پوست محافظت می‌کند و مانع از آفتاب سوختگی و آسیب به پوست می‌شود، بلکه هم‌زمان عمل آبرسانی و مرطوب‌سازی پوست را نیز انجام می‌دهد.

ترکیبات: وازلین، تیتانیوم دی اکسید، گلیسرین، پارافین مایع، روغن سیلیکون، مونو پروپیلن گلیکول، ستیل الکل، روغن جوجوبا، عصاره طبیعی چای سبز، تری اتانول آمین، اکسید روی، پروپیل پارابن، ویتامین K، ویتامین E، متیل پارابن، آب دیونیزه.

فواید: فرمولاسیون این ضد آفتاب مخصوص پوست‌های چرب و جوش‌دار است. با تنظیم چربی پوست، مانع از بسته شدن منافذ پوست شده و به دنبال آن، از جوش زدن جلوگیری می‌کند.

نحوه مصرف: پس از استفاده از ضد آفتاب ۳-۵ دقیقه صبر کنید و سپس سراغ کرم پودر بروید. کرم پودر را به نرمی، با حرکات رو به پایین و بدون هیچ فشاری روی پوست بکشید. ۱۵ تا ۳۰ دقیقه پیش از خروج از خانه، از کرم ضد آفتاب خود استفاده کنید. یک لایه از کرم را در تمام بخش‌های پوست خود پخش کنید. این لایه را ماساژ دهید تا به خوبی جذب پوست شود.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.