جستجو

کرم آلوئه‌ ورا

کد محصول: 55007
تمام شد
حجم: 200 میلی‌لیتر | کرم مرطوب کننده و بازسازی کننده پوست

معرفی محصول: آلوئه‌ورا از گیاهانی محسوب می‌شود که خواص بسیاری برای سلامت پوست و مو دارد. آلوئه‌ورا خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی پوست را دارد. با رساندن اکسیژن به سلول‌های پوستی. باعث ترمیم بافت پوست نیز می‌شود. کرم آلوئه ورا تکسو با پوست‌های خشک سازگار بوده و باعث بهبود اگزمای پوستی می‌شود.

ترکیبات: آب دیونیزه، پارافین مایع، گلیسرین، روغن جوانه گندم، ستیل الکل، اتیل هگزیل پالمیتات، ایزو پروپیل پالمیتات، اس آر تی لاکتیلات الکل، پروپیلن گلیکول، موم زنبور عسل، تری اتانول آمین، عصاره آلوئه ورا،  دی ام دی ام هیدانتوئین، ویتامین E، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، دی سدیم ای- دی- تی- ا، فنوکسی اتانول.

فواید: از خواص کرم آلوئه‌ورا می‌توان به خاصیت ضدآفتاب طبیعی آن نام برد که پوست را در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند و باعث بهبود آفتاب سوختگی نیز می‌شود. سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد و سلول‌های جوان را جایگزین کرده و پوست را تازه و درخشان می‌کند. مانع از پیری پوست و چروک آن شده و سبب کم رنگ شدن لکه‌های پوستی می‌شود. می‌تواند لکه‌های سر سیاه را نیز از بین ببرد. به‌علت داشتن کلاژن و ویتامین E نرمی پوست را افزایش می‌دهد و سبب حفظ رطوبت در پوست می‌شود. آلوئه‌ورا سبب افزایش قدرت جذب رطوبت پوست شده و آن را انعطاف‌پذیر و مرطوب می‌سازد.

نحوه مصرف: کرم آلوئه‌ورا تکسو در آغاز روز و پایان شب، یک انتخاب فوق‌العاده در کنار ما است. استفاده از این کرم به‌صورت روزانه برای انواع پوست توصیه می‌شود.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.