جستجو

summer pack ویژه عید تا عید

کد محصول: 2001043
1,798,500 ریال
1,258,950 ریال
summer pack ویژه عید تا عید این پک با 30٪ افزایش امتیاز و 30% تخفیف ارائه می شود. این جشنواره از تاریخ 10-05-99 تا تاریخ 18-05-99 برگزار می شود
قابلیت دسترسی: در انبار موجود نیست
+ -

۱-کرم ضدآفتاب

۲-کرم ابریشم

۳-کرم ویتامین E

4-چای گل گاو زبان

این پک به همراه 30٪ افزایش امتیاز و 30% تخفیف

 

کرم ضدآفتاب:

داشتن پوستی سالم و شاداب به زیبایی طبیعی کمک بسیاری می‌کند. پوست عاری از لک، چین و چروک خواسته‌ اغلب افراد است. برای داشتن پوستی سالم باید مراقبت‌های لازم انجام داد. نور خورشید مخصوصا اشعه ماورابنفش آن زیان‌های زیادی به پوست وارد می‌کند و باعث ایجاد لکه‌های پوستی، چین و چروک و عوارض دیگر می‌شود. کرم ضد آفتاب تکسو با SPF50 نه تنها در برابر اشعه‌های UVAوUVB از پوست محافظت می‌کند و مانع از آفتاب سوختگی و آسیب به پوست می‌شود، بلکه هم‌زمان عمل آبرسانی و مرطوب‌سازی پوست را نیز انجام می‌دهد.

 

کرم ابریشم :

کرم ویتامینه حاوی عصاره ابریشم تکسو، با حفظ رطوبت و آبرسانی پوست مانع از پیری و ایجاد چروک پوست می‌شود. نام ابریشم که به گوشمان می‌رسد ناخودآگاه به یاد نرمی و لطافت پارچه‌های ابریشمی می‌افتیم. کرم ابریشم هم دقیقا همین حس را القا می‌کند و با استفاده از آن، پوستی به لطافت ابریشم خواهیم داشت.

نحوه مصرف: روزانه به دفعات لازم مخصوصا قبل از خواب استفاده شود. ابتدا صورت خود را با آب و صابون یا محلول غیرالکلی شسته و سپس مقداری از کرم را روی پوست، چند دقیقه ماساژ دهید.

کرم ویتامنی E  :

این کرم حاوی مقادیر بالایی ویتامین Eبوده و با هیدراته کردن پوست صورت، باعث رطوبت و لطافت پوست می‌شود. این کرم باعث تحریک تولید کلاژن شده و با ایجاد چین و چروک مبارزه می‌کند. از این رو روند پیری پوست را کند می‌کند. با هیدراته کردن پوست، آن را مرطوب و با طراوت نگه می‌دارد. در طول شب و به دور از تابش نور خورشید، وظیفه بازسازی و ترمیمی خود را بر روی پوست انجام می دهد و در طول روز از پوست محافظت می‌کند.

نحوه مصرف: برای جذب بهتر و موثرتر ویتامین‌ها، مصرف این کرم برای شب طراحی شده است. کافی است شب قبل از خواب پوست صورت خود را با یک شوینده مناسب شسته و با حوله تمیز خشک کنید. سپس مقداری از کرم را بر روی پوست صورت و گردن به صورت ضربه‌ای بزنید و ماساژ دهید.

چای گل گاو زبان:

گیاه گل‌ گاوزبان، گل‌های زیبا بنفش رنگی دارد که پس از خشک شدن به صورت چای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعد از دم کردن چای گل‌ گاوزبان با چکاندن چند قطره آبلیمو تازه، شاهد تغییر رنگ چشمگیر این نوشیدنی می‌شوید. گل گاوزبان موجود در تي‌بگ‌هاي تکسو از بهترين مزارع قزوين که بزرگترين توليدکننده اين گياه در ايران است، تهيه شده است.

نحوه دم کردن: برای دم کردن چای گل‌ گاوزبان کیسه‌ای تکسو، کافی است چای کیسه‌ای را دو دقیقه در آب جوش با دمای 80 تا 90 درجه بگذارید. مدتی صبر کنید تا خوب دم بکشد و میل کنید. محصول به دلیل طبیعی بودن، اگر در مدت زمان دم شدن بر روی حرارت غیرمستقیم باشد یا به نوعی از سرد شدن آن جلوگیری شود، می‌توان خواص بیشتری از آن دریافت کرد.

این جشنواره از تاریخ 10-05-99 تا تاریخ 18-05-99 برگزار می شود