جستجو

پودر کاری حجمی

کد محصول: 4101008
15,914,000 ریال
وزن خالص: 8کیلوگرم
قابلیت دسترسی: 11 در انبار
+ -

معرفی محصول: ادویه کاری یک ادویه ترکیبی است که از هند نشات می‌گیرد. «کاری» در لغت به‌معنی چاشنی یا سس برای برنج است. با توجه به این‌که طبع اکثر ترکیبات آن گرم و خشک است، ادویه کاری هم طبعی گرم و خشک دارد. در بسیاری از غذاها برای گرفتن بوی مرغ، گوشت و یا طعم‌‌دهی از پودر کاری استفاده می‌شود. پودر کاری نه فقط در مورد گوشت بلکه برای طعم‌دهی به سبزیجات پخته شده نیز بسیار مناسب است. این ادویه به سالاد سبزیجات و مرغ سوخاری هم طعم خوبی می‌دهد. از پودر کاری در غذاهایی مثل انواع پلو یا به عنوان یکی از ادویه‌های ترشی مخلوط و لیته استفاده می‌شود. ادویه کاریحجمیتکسو، در بسته بندی‌های هشت کیلوگرمی است.با توجه به نیاز خود می‌توانید از این ادویه استفاده کنید. ادویه کاری حجمی تکسو مناسب استفاده خانواده‌های پرجمعیت، رستوران‌ها و افرادی است که بیشتر از این ادویه در آشپزی خود استفاده می‌کنند.

ترکیبات: زردچوبه، دارچین، زنجبیل، تخم گشنیز، هل سبز، میوه جوز، زیره سیاه، برگ بو، ریشه جوز، فوفل، میخک، رازیانه، دارفلفل، فلفل سیاه و ...

فواید: می‌تواند جایگزین نمک گردد. حافظه را تقویت می‌کند. در کاهش وزن موثر است. سیستم گوارشی را پاک سازی می‌کند. برای درمان سوختگی پوست و بریدگی استفاده می‌شود. بی‌خوابی و اضطراب را برطرف می‌کند.

نحوه مصرف: هنگام طبخ، به میزان لازم به غذا اضافه شود.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.