هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
بسته بندی پت خانواده وزن 280 گرم
تمام شد
برند: تکسو
کد محصول: 41061

پودر دارچین

معرفی محصول

  دارچین تکسو از مزارع سریلانکا تهیه می شود و دارای طبعی گرم و خشک است. دارچین به دو صورت پودری و چوب تازه با توجه به نیاز افراد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای سهولت استفاده معمولا از پودر دارچین در تهیه انواع غذاها و کیک‌ها استفاده می‌شود. پودر دارچین تکسو در بسته‌بندی‌ 280 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است.

نحوه نگهداری

  • در جای خشک و خنک و به دور از آفتاب نگهداری شود .
  • به صورت باز در کنار چای و یا ادویه های دیگر نگهداری نشود چون ادویه خاصیت جذب کنندگی دارد به همین خاطر عطر و طعم اصلی خود را از دست می دهد .

******

تاریخچه دارچین

نام علمی : Cinnamomum verum

نام انگلیسی: Cinnamon

دارچین درخت کوچکی به ارتفاع پنج تا هفت متر و همیشه سبز است و از تمام قسمت‌های آن بوی معطر و مطبوع استشمام می‌شود.این درخت برگ‌هایی بیضوی دراز و نوک‌تیز دارد و گل‌های سفید رنگ آن که در فاصله ماه‌های بهمن تا اوایل فروردین ظاهر می‌شوند. رویشگاه دارچین در مناطقی از شرق و جنوب شرق آسیاست و از این مناطق به کشورهای دیگر صادر می شود. به دلیل اهمیت و قیمت بالای این ماده در زمان های گذشته, در باره آن داستان های بسیاری گفته شده که گاه با خرافات نیز همراه بوده است. برای این‌كه دارچین خواص و عطر خود را در غذا حفظ كند، پودر آن را در پنج دقیقه آخر به غذا اضافه كنید.

منابع

 

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت1021ظ15
وزن280 گرم
نوع بسته بندیظرف پت
ابعاد بسته بندی18*7
ترکیباتپودر دارچین
برچسب های محصول
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
بسته بندی 500 گرمی
تمام شد
41055
بسته بندی پت خانواده وزن 400 گرم
تمام شد
41060
چای سیاه گرانوله ،بسته بندی‌ 25 عددی
114٬900 تومان
1401009
بسته بندی پت خانواده وزن 400 گرم
تمام شد
41056