هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

هشتمین بزرگداشت تاسیس تکسو

18 مهر 1398

 گزارش هشتمین بزرگداشت تاسیس سازمان تکسو | 17 مهر 98 | اریکه ایرانیان

 
17 مهر 98 نشانی دیگر از اتحاد و همدلی خانواده بزرگ تکسو بود.
هشتمین مراسم بزرگداشت تاسیس سازمان تکسو، به مانند همیشه با شور و شوقی وصف ناپذیر در سالن بزرگ اریکه ایرانیان برگزار شد.
 
مدیران، راهبران و مشاوران برگزیده سازمان در کنار همکاران تکسویی و خانواده هایشان یاد و خاطره هشت سال فعالیت بی وقفه در راه پیشرفت و موفقیت را گرامی داشته و به شکرانه طی مسیری سرشار از موفقیت با استمداد از ایزد منان نهمین سال فعالیت خویش را با قدرتی استثنایی آغاز نمودند.
 
خوشحالیم از اینکه در کنار بزرگوارانی همچون شماییم؛ رویداد هشتمین سالگرد تاسیس سازمان تکسو و نهمین همایش مدیران سازمان را با هم به بهترین شیوه اجرا و انرژی ساختن و تغییری بنیادین را در کنار هم ایجاد کرده ایم.
برگزاری رویداد، مراسم ها و سوپرایزهای بی نظیری را در خود داشت، با هم گزارش برگزاری را می خوانیم.
 
از ساعت 15 با پخش آیات مقدسی از کتاب الهی مراسم اغاز شد، سرود کشور عزیزمان با احترامی غرور انگیز حضار را یکدل و متحد ساخت. جناب آقای استاد محمود شهریاری اجرای مراسم را برعهده داشتند.
مراسم هشتمین سالگرد شرکت و نهمین همایش مدیران تکسو را باهم جشن گرفتیم. این مراسم شامل بخش های متنوع و سرگرم کننده ای بود و با قرعه کشی های مختلف، جوایز های ارزنده ای هم به شرکت کننده ها اهدا شد.
پس از سخنرانی و اجرای جذاب و دیدنی آقای شهریاری، نوبت به مراسم اعلام خرده فروشان برتر رسید. اسامی خرده فروشان برتر از سراسر کشور اعلام  و جوایز آنها توسط سرکار خانم وثوق تقدیم شد.
به مناسبت هشتمین فعالیت تکسو، کلیپ خاطره انگیزی از این سال ها پخش شد و رشد و پیشرفت تکسو را در این مسیر به نمایش گذاشت.
پس از آن آقای مهندس محمد رویایی مدیر عامل محترم تکسو سخنرانی خود را آغاز کردند و از پیشرفت و سیر صعودی شرکت برای حضار گفتند و مثل همیشه سخنان ایشان پر از امید و نوید خبرهای خوب بود.
و اما بخش پر هیجان سخنان ایشان، رونمایی از محصولات جدید تکسو بود. در این مراسم سه محصول جدید از رده های محصولی مختلف رونمایی شد.
تونیک ضد سفیدی مو تکسو از رده محصولی آرایشی و بهداشتی، دمنوش خوش طعم و پرخاصیت چای سبز و آلوئه ورا از رده محصولی دمنوش های تکسو و ادویه هل سبز با بسته بندی جدید و کاربردی از ادویه های تکسو رونمایی شد و همزمان امکان خرید آن در سایت تکسو فعال شد.
بعد از بخش پر هیجان رونمایی از 3 محصول جدید و کاربردی تکسو نوبت به بخش اعلام مدیران تکسو رسید.
در یک ماه گذشته کمپین فروش مهر تکسویی برگزار شد و طبق برنامه قرعه کشی بین افرادی که در کمپین شرکت کرده بودند انجام شد و به قید قرعه به افراد جوایز ارزنده ای اهدا شد. جایزه نفر اول یک دستگاه گوشی هوشمند، جایزه نفر دوم سفر به جزیره زیبای کیش با یک همراه و جایزه نفر سوم سفر به جزیره زیبای قشم با یک همراه بود.
سخنرانی آقای محمد سلوکی یار دیرینه تکسو که در این جمع حضور داشتند، انجام شد.
به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس شرکت تکسو جناب آقای محمد رویایی مدیریت محترم شرکت تکسو از بازاریابان کهنه کار با نام سفیران تکسو به پاس همراهی و همکاری این عزیزان در طول این سال ها تقدیر کردند.
همان طور که در دعوت نامه ها هم گفته شده بود بین افرادی که تم رنگی تکسو را در پوشش خود رعایت کردند، قرعه کشی انجام و به 8 نفر از بهترین آنها جوایزی اهداشد.
بخش سرگرم کننده بعدی این همایش، پخش دابسمش برتر از بین ویدیوهای ارسالی انتخاب شده بود.
و اما اعلام تاپ تیم این بار پر هیجان تر از گذشته بود و با اعلام افراد جدید شور و هیجان زیادی در سالن به پا شد.
جناب آقای رویایی از پرسنل شرکت در جشن تولد تکسو تقدیر کردند و تولد 8 سالگی تکسو را باهم و در حضور خانواده بزرگ تکسو برگزار کردند.
امید است نهمین سال تاسیس تکسو با اتفاقات خوب و موفقیت های بیشتر در پیش باشد.

 گالری عکس هشتمین بزرگداشت تاسیس و نهمین همایش مدیران تکسو

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نظر خود را درج نمایید