هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

محصول جدید | شکلات داغ پاگانی

10 مهر 1399


Bestchocolate

Hot chocolate that everybody loves

 

Pagani`s Hot chocolate

 

 

شکلات داغ یک از پرطرفدارترین نوشیدنی های جهان است. تاریخچه این نوشیدنی خوش طعم به قرن 16 میلادی و انتقال دانه های کاکائو از قاره امریکا به اسپانیا می رسد.
اولین بار اسپانیایی ها بودند که شکلات داغ را تهیه نمودند و کمی بعدتر با اضافه نمودن کمی شکر و شیر طعم تلخی کاکائو را گرفته و این نوشیدنی دوست داشتنی را به یک گزینه جهانی تبدیل کردند.

شکلات داغ یا همان هات چاکلت طرفداران خاص خود را داراست و جایگزینی مناسب برای چای و قهوه در هنگام صبح و بعد از فعالیت های ورزشی یا سنگین است.

به دلیل دارا بودن پروتئین و مواد مغذی طبیعی، هات چاکلت از دسته نوشیدنی های پر خواص و بسیار خوشمزه است.

تکسو، در ارائه ای جدید از محصول "هات چاکلت پاگانی" رونمایی کرده است.

هات چاکلت پاگانی ترکیب شده از بهترین دانه های کاکائو است که با طی مراحل تولید دقیق و به روز؛  از بهترین نمونه های محصولات سلامت محور در تنوع نوشیدنی هاست.

خواص، طعم و رایحه بی نظیر کاکائو نوید یک محصول پرطرفدار دیگر از تکسو را داده است و متخصصان ما با علم بر تنوع علایق شما با ترکیبی ویژه و انحصاری، نوشیدنی خوش طعم و لذیذ را برای شما به ارمغان آورده اند.

 

مشاوره محصول، فعالیتی است که مشاوران عزیز تکسو را در سراسر ایران به شما ارتباط خواهد داد؛ شما می توانید با ارتباط مستقیم به نزدیکترین مشاور تکسو، علاوه بر آموزش سفارش و دریافت محصولات سلامت محور ؛ از ویژگی های برتر کسب و کار مستقل تان در تکسوآگاه شده و استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر وب سایت تکسو همیشه همراه شماست.

 

#Pagani_Hot_chocolate  #Taksoo_Hot_chocolate #Best_Hot_chocolate

#هات_چاکلت_پاگانی #هات_چاکلت_تکسو #شکلات_داغ_فوری #تکسو #پاگانی

#Taksoo #Pagani

 

نظر خود را درج نمایید