هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

مجموعه تولیدی گلنوش شاه جهان تکسو

05 خرداد 1398

کسب و کار مولد، به معنای توسعه اشتغال در عرصه تولید خدمات و محصولات شایسته نیاز مصرف کنندگان است.

 

تکسو؛ بستر تجارتی جدید است زیرا تمامی فرآیندهای تامین، تولید، عرضه و فروش را با به کارگیری دانش روز و فناوری های سلامت محور پوشش می دهد. خودکفایی در تولیدات آنجا اهمیت دارد که بتوانیم بالاترین کیفیت و ارائه خدمات جانبی را برای رضایت خاطر مشتریان همراه خود کنیم. بهره‌گیری از تکنیک‌های توسعه‌ای - زیرساختی و ارزیابی‌های فنی و عملکردی باعث شده‌است که امتیاز خدمات و محصولات مجموعه به بالاترین میزان در سطح استانداردهای مرتبط ملی و جهانی برسد.

پس از دریافت نشان‌های افتخار آمیز ایزوهای تولیدی، 

 -  System certification SGS – HACCP- سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت مواد غذایی

 - System certification SGS – ISO 22000 -  استاندارد ایزو سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی

از سوی کارخانه گلنوش شاه جهان تکسو؛ توسعه بیش از پیش توانایی‌ها و امکانات بالقوه تولیدی در این زمینه را مورد ارزیابی قرار داده و با یک برنامه‌ریزی مدون از نظر تکنولوژی‌ها و متدهای فرآوری و تولید پیشرفت‌های بی نظیری انجام گرفت.

استفاده از بهترین مواد اولیه، بارگیری و حمل و نقل کاملا بهداشتی و استریل، فضای تولیدی سلامت محور و ایزوله، استفاده از آخرین تکنولوژی‌های فرآوری و اکسیداسیون، فرآیند انبار محصولی و بسته‌بندی پیشرفته و روزآمد با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان زبده، تولید محصولاتی نمونه در سطح منطقه خاورمیانه را به یک موفقیت شیرین و دست یافته تبدیل کرده است.

بی‌شک دست‌یابی به موفقیت‌های این چنینی، نتیجه همکاری‌های گسترده خانواده بزرگ تکسو در جای جای کشور است. از همین رو در سفر دوره‌ای و بازدید مدیر عامل محترم شرکت تکسو جناب آقای مهندس رویایی از مجموعه‌های تولیدی شرکت، این بار در استان خراسان، نصب و بهره برداری از نسل جدید ابزارآلات تولیدی و بسته بندی در مجموعه تولیدی گلنوش جهان تکسو انجام شد. با استناد به فعالیت‌های شبانه روزی مجموعه، مدیران و تمامی همکاران در مجموعه تکسو در هفته‌ها و ماه‌های آینده خبرهای بسیار هیجان انگیزی در زمینه توسعه کسب و کار، خدمات و محصولات تکسو برای شما خواهیم داشت.

آرزوی ما، ارائه خدمتی بی بدیل است تا بالاترین رضایت ممکن را برای مشتریان و مصرف کنندگان محصولات تکسو ایجاد کنیم.

کارخانه چای تکسو

کارخانه چای تکسو

کارخانه چای تکسو

کارخانه چای تکسو

کارخانه چای تکسو

نظر خود را درج نمایید