جستجو

مام رول ضد عرق زنانه Angio Her

کد محصول: 55017
288,850 ریال
24 ساعته | ضد عرق | با رایحه Angio Her زنانه | 50 میلی لیتر | ضد بو و حساسیت
قابلیت دسترسی: 955 در انبار
+ -

معرفی محصول: تعریق یک امر طبیعی و عکس‌العمل بدن در مقابل گرما است. ولی باید با رعایت بهداشت از بوی بد تعریق جلوگیری کرد. استفاده از محصولات ضدعرق و دئودورانت‌ از ایجاد بوی بد و ناخوشایند جلوگیری می‌کند. ضد عرق‌ها علاوه بر کاهش تعریق و بستن منافذ پوست، باعث ایجاد بوی خوش و عطر ملایمی نیز می‌شود. مام رول‌ها در رایحه‌های مختلف مناسب خانم‌ها، آقایان و ورزشکاران موجود است. مام رول ضد عرق زنانه تکسو با رایحه ملایم AngioHer مناسب پوست‌های حساس است. ترکیبات این رول به تنظیم تعریق در ناحیه زیربغل کمک می‌کند. با رایحه ملایمی که دارد از بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند. ترکیبات این رول تا 24 ساعت روی پوست ماندگاری دارد.

ترکیبات: اتانول، آلومینیوم کلروهیدرات، پروپیلن گلیکول، هیدروکسی اتیل سلولز، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب دیونیزه.

فواید:در فرمولاسیون این محصول ویژه از آخرین تکنیک‌های آنتی‌باکتریال استفاده شده ‌است. از این رو از ایجاد بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتریایی جلوگیری می‌کند. ضد بو و حساسیت بوده و بر روی پوست و لباس، اثر لکه باقی نمی‌گذارد.

نحوه مصرف: بهترین زمان استفاده از مام رول، بعد از استحمام است. ماندگاری این محصول 24 ساعته است.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.