هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

ماسکانی

16 آذر 1399

صنایع تولیدی تاراکیان سپند ورنا، با تکیه بر تلاش و تجربه‌ی سال‌ها فعالیت مدیریت شرکت تلاش کاران سرمایه وزین (تکسو) در صنعت آرایشی بهداشتی، در جهت ایجاد زیرساخت های مناسب و هدفمند در سال 1398 بنا نهاده شد و در مدت یک سال با غلبه بر تمامی مشکلات احداث و تجهیز شد. صنایع تولیدی تاراکیان در سال 1399 موفق به اخذ پروانه بهره برداری و تمامی مجوزهای لازم گردید و فعالیت خود را آغاز نمود.

ارائه محصولات سلامت محور ، یکی از اصلی ترین انگیزه های فعالیت تکسو است . تلاش و کوشش در جهت تولید محصولات با کیفیت آن زمان که با شناخت و بررسی صحیح نیازمندی ها همراه باشد ، می تواند منجر به تولید محصولاتی متفاوت گردد . ما با در هم آمیختن علم و هنر و زیبایی در راستای درک نیازهای مخاطبینمان در دنیای تخصصی آرایشی و بهداشتی، برند ماسکانی را ثبت و با هدف عرضه محصولات منحصر به فرد زیبایی در عرصه ملی و بین المللی شروع به تولید خواهیم کرد . هدف از عرضه محصولات ماسکانی شناساندن آراستگی، لذت از مصرف محصولات و تاکید بر با ارزش بودن تفاوت هاست و اینکه همه افراد با هر نوع پوست ومویی شایستگی زیبایی وطراوت را دارند .

از امروز 16 آذرماه سال  1399 محصولات برند ماسکانی با شعار Play The Beauty Note ( نت زیبایی را بنواز ) در سایت رسمی تکسو در دسترس شما مشاوران محترم قرار خواهد گرفت .

با هم در مسیر طلایی موفقیت ، همراه خواهیم بود .

نظر خود را درج نمایید