جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

لوسیون بدن حاوی روغن آرگان

کد محصول: 55027
تمام شد
حجم: 250 میلی لیتر | حاوی روغن آرگان

معرفی محصول: یک راه ساده برای مراقبت از بافت انواع پوست، استفاده از لوسیون و کرم‌های مرطوب کننده و آبرسان پوست است. این لوسیون باعث تنظیم PHپوست می‌شود. رایحه این لوسیون باعث می‌شود تا احساس تازگی، پاکیزگی و آرامش در تمام روز با شما همراه باشد. تماس مداوم لباس باعث می‌شود تا پوست بدن همواره در معرض سایش باشد. استفاده از صابون‌های قلیایی برای استحمام و کلر موجود در آب باعث می‌شود که پوست بدن خشک شود و PH آن قلیایی شود. لوسیون بدن تکسو به راحتی بر روی پوست پخش شده و به سرعت جذب پوست می‌شود. به طوری‌که باعث کثیف شدن لباس نشده و باعث چربی اشباع شده بر روی پوست نمی‌شود. در تهیه این لوسیون از روغن آرگان استفاده شده تا از آکنه و جوش دوری شود.

ترکیبات: پارافین مایع، استئاریک اسید، دایمتیکون 200، پروپیلن گیلکول، تری اتانول آمین، کربومر 940، روغن آرگان، عصاره آلوئه ورا، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، متیل پارابن، پروپیل پارابن، ایمیدازولیدینیل اوره، اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، آلفا توکوفریل استات، آب دیونیزه.

فواید: لوسیون بدن تکسو علاوه بر تامین رطوبت لازم به پوست، از خارش و پوسته شدن آن جلوگیری می‌کند و به پوست نرمی و لطافت لازم را می‌بخشد.

نحوه مصرف: پس از حمام و نظافت محل مورد نظر به طور روزانه بر روی پوست بدن یا به صورت خاص و ناحیه‌ای در سطح پوست استفاده شود.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.