انتخاب عطر خوب، کار سختی نیست.

12/08/1398

راهنمای انتخاب عطر براساس ویژگی شخصیتی افراد

 

امروزه استفاده از عطر و ادکلن یکی از ملزومات زندگی هر فرد به حساب می‌آید اما افراد بسیاری در انتخاب عطر مناسب برای خود و یا برای هدیه دادن به دیگران دچار سردرگمی می شوند و نمی‌توانند انتخابی درست داشته باشند. طبق علم روانشناسی افراد شخصیت‌های متفاوتی دارند و هر فرد باید متناسب با شخصیت و نوع خلق و خوی خود بهترین نوع عطر را انتخاب کند. انتخاب عطر بسیار مهم است چرا که بیانگر تیپ شخصیتی و حال و هوای درون شما است و باید مناسب روحیاتتان عطر بزنید.

راهنمای انتخاب عطر و ادکلن‌های شیرین

اغلب افرادی که رایحه‌های شیرین را می پسندند افرادی خونگرم با روحیه بسیار لطیف و ساده هستند. این دسته از افراد شوخ طبع، بشاش و پر انرژی هستند. اغلب شخصیتی رویاپرداز دارند و با محیط پیرامون خود به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند. عطرهایی با رایحه مرکبات، گل و دیگر رایحه‌هایی چون وانیل، جز عطرهای شیرین محسوب می‌شود. عطرهای شیرین تنها مخصوص خانم‌ها نیست بلکه میان آقایان نیز عطرهای شیرین طرفداران خود را دارد.

عطر و ادکلن‌های خنک

تیپ شخصیتی افرادی که طرفدار رایحه‌های خنک هستند، اغلب جاه طلبانه است. این دسته از افراد یک غرور مثبت دارند و خودشان را نسبت به دیگران کمی برتر می‌دانند. همین روحیه باعث می‌شود این افراد بتوانند کارها را نسبت به افراد دیگر بهتر سازماندهی کنند. حس مدیریت در این افراد موج می‌زند و بیشتر مواقع در فکر هستند و به دنبال حل مسایل مختلف هستند.

عطر و ادکلن‌های تلخ

اغلب افرادی که از عطرهای تلخ استفاده می‌کنند، شخصیت قوی و با ثبات دارند. این دسته از افراد هیچ‌گاه در مقابل مشکلات تسلیم نمی‌شوند و در کارهای خود مصمم هستند و افرادی فعال هستند. ناگفته نماند که ورزشکاران زیادی طرفدار عطرهای تلخ هستند. این دسته از افراد با انگیزه هستند و اغلب تنهایی و خلوت را ترجیح می‌دهند.

عطر و ادکلن‌های ملایم

این دسته از عطرها با عطرهای شیرین متفاوت هستند. افرادی که عطرهای ملایم استفاده می‌کنند اغلب افراد مرموز و اسرارآمیز هستند. به‌راحتی نمی توان خلق و خوی آن‌ها را تشخیص داد و هر روز به یک صورت متفاوت ظاهر می‌شوند. این دسته از افراد قابل اعتمادند و میان دوستان خود محبوب هستند. زود عصبی می‌شوند ولی با این حال خیلی زود مسایل را فراموش می‌کنند.

عطر و ادکلن‌های تند

افرادی عطرهای تند را می‌پسندند که اغلب افراد باهوشی هستند. همه چیز باید مطابق میل آن‌ها انجام شود. احساساتی نیستند و در انجام کارها صبور هستند. اعتماد به نفس بالایی دارند و تصمیمات خوبی می‌گیرند.

با مراجعه به وب‌سایت تکسو، می‌توانید آخرین اطلاعات عطر‌های تکسو را مطالعه نمایید. در ادامه به‌طور مختصر با عطرهای جدید تکسو آشنا می‌شویم.

مناسب برای آقایان:

- Amouage Epic Man:  نوع رایحه: تند، گرم

- TERR D HERMES:  نوع رایحه: تند، تلخ

- Lacoste Essential: نوع رایحه: خنک، تلخ

- Encre Noir – Lalique: نوع رایحه: تلخ، گرم

- Montblanc Legend: نوع رایحه: شیرین، خنک

 

مناسب برای بانوان:

 

- Eclat Lanvin: نوع رایحه: شیرین، خنک و ملایم

- Lancome Tresor Midnight Rose: نوع رایحه: شیرین، گرم

- Ephoria CK: نوع رایحه: شیرین، گرم

- GOOD GIRL: نوع رایحه: شیرین، تند و گرم

- Lady Million PacoRabanne: نوع رایحه: شیرین، ملایم

Yorumunuzu bırakın
*
*