جستجو

عسل هانی کرم

کد محصول: 4201001
تمام شد
عسل هانی کرم | وزن: 400 گرم

معرفی محصول: هانی‌کرم در واقع همان عسل‌ است که تصفیه نشده و به شکل رس درآمده و کاملا میکس شده است. برای تولید هانی کرم، عسل در کارخانه تحت فرآیند کنترل شده، کریستالیزاسیون قرار گرفته و به شکل بلورهای نرم و یکنواخت درمی‌آید و شکل خامه‌ای پیدا می‌کند و سپس بسته‌بندی می‌شود. در نتیجه کلیه خواص آن حفظ می‌شود. میزان هیدروکسی متیل فورفورال و آنزیم دیاستاز در آن به ترتیب در کمترین و بیشترین مقدار خود قرار دارد. عسل خام حاوی طیف گسترده‌ای از مواد مغذی است. طیف وسیعی از ویتامین‌ها، آنزیم و پلی فنول‌ها را دارد. می‌توان جهت تطابق با ذائقه‌های مختلف به آن افزودنی مثل کاکائو، زعفران، زرچوبه، زنجبیل و دارچین اضافه کرد.
وجه تمایز عسل‌های جدید تکسو، بسته‌بندی شیک، قابل حمل و در حین حال کاربردی آن است. بسته‌بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می‌آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف برمی‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید و دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید.

ترکیبات: عسل خام

فواید: به‌طور کلی خواص ویژه هانی‌کرم عبارت است از مقابله با التهاب مثانه، دفع سنگ‌های ادراری و ورم پروستات، خواب آوری، تقویت حافظه، تقویت معده و دستگاه گوارش و تقویت مغز و اعصاب هستند.

نحوه مصرف: میزان مصرف این عسل برای بزرگسالان روزانه ۵۰-۷۰ گرم و برای کودکان بالای یک سال روزانه ۲۰-۳۰ گرم است.

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگهداری شود.