جستجو

شامپو تقویت کننده موی سر

کد محصول: 6502002
479,600 ریال
شامپو گیاهی تقویت کننده مو | حجم: 100میلی‌لیتر
قابلیت دسترسی: 2268 در انبار
+ -

معرفی محصول: موی سر، همواره در معرض محیط بیرون قرار دارد. آلودگی‌ها و عوامل مختلفی می‌توانند در مو یا پوست سر نفوذ کرده و تاثیر منفی بر آن بر جای بگذارند. شامپوی تقویت کننده مو تکسو، با ترکیبی گیاهی به تقویت و سلامت پوست و مو سر شما کمک فراوانی می‌کند. شامپو گیاهی تکسو، می‌تواند به عنوان شامپو اصلی و هم در نقش شامپوی مکمل برای شما عمل کند.

ترکیبات: سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، کوکامید دی اتانول آمین، گلیسرین، عصاره گیاه دم اسب، اسید سیتریک، عصاره آلوئه‌ورا، عصاره رزماری، عصاره مریم‌گلی، عصاره گزنه، اسانس مجاز آرایشی – بهداشتی، مخلوط کلرو‌متیل ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب مقطر.

فواید: این محصول حاوی عصاره‌های ویژه گیاهی است و با اتکا به مواد موثره خود، شادابی و حالت‌دهی بهتر مو را برای شما به ارمغان می‌آورد.

نحوه مصرف: موها را با مقدار کافی از شامپو تقویت کننده مو تکسو 3-5 دقیقه به آرامی ماساژ دهید و سپس با آب ولرم آبکشی کنید. این عمل را یک بار دیگر تکرار کنید و موها را با دقت آبکشی کنید. پس از شستشو، موها را با حوله خشک کنید. از این شامپو سه بار در هفته استفاده کنید. برای رشد مجدد موها، از لوسیون تقویت کننده مو تکسو استفاده کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.

مشخصاتمقدار
وزن100 میلی لیتر