جستجو

شامپو ضد شوره

کد محصول: 55015
397,850 ریال
ضد شوره و خنک کننده مو | حجم: 250 میلی‌لیتر
قابلیت دسترسی: 1279 در انبار
+ -

معرفی محصول: نمایان شدن دانه‌های برفی مانند روی شانه، یکی از نشانه‌های وجود شوره سر است. به طور میانگین از هر دو نفر، یک نفر در طول عمر خود با شوره سر مواجه شده ‌است. سلول‌های پوست سر نیز مانند تمام سلول‌های بدن بعد از مدتی از بین می‌روند و با سلول‌های جدید جایگزین می‌شوند. این امر کاملا عادی است ولی زمانی که این پوسته‌ریزی از حالت عادی خارج شود، باعث شوره سر می‌شود. روش‌های مختلفی برای درمان شوره سر وجود دارد. با مراقب‌های خاص و رعایت بهداشت می‌توان از ایجاد آن جلوگیری کرد. یکی از روش‌های درمان شوره سر استفاده از شامپوهای ضد شوره با ترکیب zinc Prition و  climbazole است. شامپو ضدشوره تکسو حاوی این دو ماده موثر برای درمان این اختلال است که با استفاده این شامپو از شر شوره‌های سر خلاص می‌شوید.

ترکیبات: سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، کوکامید دی اتانول آمین، گلیسرین، پانتنول، عصاره برگ و گل آویشن، عصاره برگ و ساقه گزنه، عصاره رزماری، اسید سیتریک، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، کلیمبازول، مخلوط متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب مقطر.

فواید: برای از بین بردن، شوره‌های ناشی از فعاليت باکتريايی و قارچی موثر است. شامپو ضد شوره تکسو علاوه بر درمان شوره سر، خاصیت خنک‌کنندگی دارد. همچنین این شامپو با دارا بودن مقادیری از گلیسیرین در ترکیبات خود، خشکی پوست سر را از بین می‌برد و از ایجاد شوره سر در آینده پیشگیری می‌کند. فرمولاسیون این شامپو برای انواع مو مناسب است و باعث جلوگیری از ریزش موها و آسیب به بافت داخلی آن می‌شود.

نحوه مصرف: به مقدار لازم از شامپو ضدشوره تکسو روی موی مرطوب مالیده به خوبی پوست سر و موها را ماساژ داده سپس آبکشی کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.