هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

رونمایی از کرم مناسب پوست دارای چروک حاوی کوآنزیم Q10 ماسکانی

09 اسفند 1400

کوآنزیم Q10 و اثرات آن بر پوست

همان‌طور که می‌دانید پوست بزرگ‌ترین و وسیع‌ترین عضو بدن را تشکیل می‌دهد و می‌تواند به‌طور مداوم در معرض عوامل مخرب داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. عوامل مخرب داخلی همچون آسیب سلولی و عدم تعادل هورمونی و عوامل مخرب خارجی شامل نورخورشید، استرس، آلودگی‌های محیطی، امواج بلولایت و ... است. این عوامل مضر و آسیب‌رسان منجر به کاهش رطوبت پوست و همچنین نازک شدن لایه سطحی پوست می‌شود.

پوست برای مبارزه با روند پیری و مقابله در برابر رادیکال‌های آزاد و همچنین عوامل اکسیداسیون نیازمند انرژی کافی است. تأمین این انرژی بر عهده آنتی‌اکسیدان‌ها است که با اثر آنتی‌اکسیدانی بالای خود، رادیکال‌های آزاد (عامل اصلی شروع فرایند پیری و تخریب سلولی و ایجاد چین‌وچروک پوستی) را بی‌اثر کرده و تولید کلاژن و الاستین در پوست را تقویت می‌کند.  

 

کوآنزیمQ10  چیست؟

کوآنزیم(CoQ10) Q10  یک ماده مغذی است که به‌طور طبیعی در بدن وجود دارد. این ماده به دلیل خاصیت آنتی‌اکسیدانی، آسیب اکسیداتیو ناشی از اشعه ماوراءبنفش و حتی عمق چین‌وچروک را کاهش می‌دهد و با افزایش تولید انرژی در سلول‌های پوست، از آن‌ها در برابر عوامل آسیب‌رسان محافظت می‌کند. تولید کوآنزیمQ10  در سنین جوانی بیشتر بوده، اما با افزایش سن کاهش می‌یابد.

به همین دلیل بهتر است با مصرف موضعی این آنتی‌اکسیدان‌ بر روی پوست، از پیری زودرس و ایجاد چین‌وچروک جلوگیری کنیم. کرم حاوی کوآنزیم Q10 با نفوذ به داخل اپیدرم پوست و همچنین تحریک افزایش تولید کلاژن و الاستین موجب جوانی و شادابی پوست شده و از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان محیطی محافظت می‌کند.

با توجه به اهمیت این موضوع صنایع تولیدی تاراکیان سپند ورنا؛ کرم مناسب پوست چروک حاوی کوآنزیم Q10 ماسکانی را توليد و به بازار عرضه نموده است.

 

برای آگاهی از جزییات محصول و ثبت سفارش، می‌توانید از طریق صفحه اختصاصی محصولات در وب‌سایت رسمی تکسو اقدام نمایید .