رونمایی از محصولات ویژه بانوان ماسکانی

10/22/1401

پوست به‌عنوان خارجی‌ترین لایه بدن از بافت‌ها و مایعات بدن در مقابل عوامل تهدیدکننده خارجی محافظت می‌کند. علاوه بر آن نیاز پوست به ترکیبات مغذی و بازسازی سلولی برای رشد و فعالیت همواره وجود دارد.

سرم یک محصول مراقبت از پوست است که از مولکول‌های کوچکی ساخته شده تا بتواند در عمق پوست نفوذ کند و مقدار زیادی از مواد مفید را به پوست برساند. سرم ویتامین C با داشتن همین ویژگی مشکلات پوستی چون چین‌وچروک را مورد هدف قرار می‌دهد. این سرم همچنین به محو شدن رنگدانه‌های پوستی و کاهش تیرگی و کدر بودن پوست کمک می‌کند.

از طرفی دیگر در هنگام استراحت شبانه، قدرت بازسازی سلولی و ترمیم پوست افزایش پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان با استفاده از کرم شب که حاوی انواع ویتامین و مواد مغذی لازم برای پوست است به روند ترمیم سلولی و شادابی و جوانی پوست کمک کرد.  

لازم به ذکر است عواملی همچون ژنتیک، مالیدن چشم‌ها به‌طور مداوم و مهم‌تر از آن استفاده از محصولات آرایشی نامناسب، سبب ریزش مژه‌ها می‌شوند.

استفاده از تقویت‌کننده‌های مژه سبب بهبود وضعیت مژه می‌شوند. لوسیون تقویت مژه حاوی ترکیباتی مانند پپتیدها، ویتامین‌ها و مواد مغذی هستند که روی رشد مژه مؤثر است. این محصول سبب نرم و لطیف‌ شدن مژه شده و آن‌ها را در برابر شکنندگی قوی‌تر می‌کند.

با توجه به اهمیت این موضوع صنایع تولیدی تاراکیان سپند ورنا؛ محصولات زیر را با برند ماسکانی توليد و به بازار عرضه نموده است.

لوسیون تقویت کننده مژه ماسکانی

سرم روشن‌کننده پوست حاوی ویتامینC  ماسکانی

کرم مناسب شب ماسکانی

برای آگاهی از جزییات هر محصول و ثبت سفارش، می‌توانید از طریق صفحه اختصاصی محصولات در وب‌سایت رسمی تکسو اقدام نمایید.