جستجو
بازگشت به لیست خبرها

گرامیداشت مقام پدر

پنج شنبه, 15 اسفند 1398
گرامیداشت مقام پدر

روز پدر بر تمام مردان ایران زمین گرامی باد

 

روز پدر، نمادی است از ایستادگی و از خودگذشتگی. پدران ما مظهر تلاش، کوشش و ایجاد فضای حیات و زندگی هستند. در قامت مردان ایرانی، روزانه با تلاش و کوشش آنان است که چرخ‌های کشور به حرکت درمی‌آید. پدرانی که بعضی وقت‌ها حامی جهان ما هستند و گاهی نیاز دارند تا با لبخندی از سوی ما خوشنود شوند. در این ایام و با توجه به فکر مشغولی‌های بسیار زیاد در سطح جامعه، همچنان باید به فکر گرامیداشت مقام پدر و مرد در جامعه باشیم. ایجاد همین لبخندها است که زندگی را برای ما شیرین و خاطره‌انگیز می‌کند. در تکسو ما افتخار آن را داریم که پدران و مردان بسیاری، در جمع‌مان حضور دارند. تلاش و کوشش آنان در هدایت زندگی و تامین نیازهای خانواده و اطرافیان دستاورد ارزشمندی است که با کوشش همه مردان تکسویی در خانواده بزرگ ما امکان یافته است.

قدردان تو هستم، گرامیداشت مقام پدر


به مناسب روز پدر در جشنواره‌ #قدردان_تو_هستم، تخفیف‌های بی‌نظیری در نظر گرفتیم. روی تمام عطرهای مردانه تکسو تخفیفی 10%  قرار گرفته است.
می‌توانید از تاریخ جمعه 1398/12/16 تا پایان روز یکشنبه  1398/12/18عطرهای مردانه تکسو را با تخفیف از وب‌سایت تکسو سفارش دهید.

آگاهیم که امسال، خرید و هدیه روز پدر به‌دلیل احتیاط در رفت و آمدهای شهری کمی دشوارتر است. از همین رو می‌توانید به سادگی و با سفارش از وب سایت تکسو، کالا و هدیه خود را تحویل گرفته و بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای به برنامه‌ریزی خود واقعیت ببخشید. برای تمام زنان و مردان کشورمان شادی و سلامتی روز افزون آرزو داریم و تلاش می‌کنیم هر روز در جهت توانمندسازی ایشان و همه مردم کشورمان، کسب و کارمان را توسعه دهیم.

با تکسو به شیوه خودتان زندگی را مدیریت کنید.

نظرات
نظر خود را درج نمایید