هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

گرامیداشت مقام پدر

15 اسفند 1398

روز پدر بر تمام مردان ایران زمین گرامی باد

 

روز پدر، نمادی است از ایستادگی و از خودگذشتگی. پدران ما مظهر تلاش، کوشش و ایجاد فضای حیات و زندگی هستند. در قامت مردان ایرانی، روزانه با تلاش و کوشش آنان است که چرخ‌های کشور به حرکت درمی‌آید. پدرانی که بعضی وقت‌ها حامی جهان ما هستند و گاهی نیاز دارند تا با لبخندی از سوی ما خوشنود شوند. در این ایام و با توجه به فکر مشغولی‌های بسیار زیاد در سطح جامعه، همچنان باید به فکر گرامیداشت مقام پدر و مرد در جامعه باشیم. ایجاد همین لبخندها است که زندگی را برای ما شیرین و خاطره‌انگیز می‌کند. در تکسو ما افتخار آن را داریم که پدران و مردان بسیاری، در جمع‌مان حضور دارند. تلاش و کوشش آنان در هدایت زندگی و تامین نیازهای خانواده و اطرافیان دستاورد ارزشمندی است که با کوشش همه مردان تکسویی در خانواده بزرگ ما امکان یافته است.

قدردان تو هستم، گرامیداشت مقام پدر


به مناسب روز پدر در جشنواره‌ #قدردان_تو_هستم، تخفیف‌های بی‌نظیری در نظر گرفتیم. روی تمام عطرهای مردانه تکسو تخفیفی 10%  قرار گرفته است.
می‌توانید از تاریخ جمعه 1398/12/16 تا پایان روز یکشنبه  1398/12/18عطرهای مردانه تکسو را با تخفیف از وب‌سایت تکسو سفارش دهید.

آگاهیم که امسال، خرید و هدیه روز پدر به‌دلیل احتیاط در رفت و آمدهای شهری کمی دشوارتر است. از همین رو می‌توانید به سادگی و با سفارش از وب سایت تکسو، کالا و هدیه خود را تحویل گرفته و بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای به برنامه‌ریزی خود واقعیت ببخشید. برای تمام زنان و مردان کشورمان شادی و سلامتی روز افزون آرزو داریم و تلاش می‌کنیم هر روز در جهت توانمندسازی ایشان و همه مردم کشورمان، کسب و کارمان را توسعه دهیم.

با تکسو به شیوه خودتان زندگی را مدیریت کنید.

نظر خود را درج نمایید