روز جهانی ریشه کنی فقر

07/25/1398

روز جهانی ریشه کنی فقر

نابرابری‌های اقتصادی و عدم استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی در بستر آن می‌تواند به یک فقر اقتصادی بزرگ و فاصله طبقاتی منجر شود.

آنچه باعث می‌شود نابرابری‌های اقتصادی و فقر در یک اجتماع کاهش یابد، ایجاد فرهنگ کارآفرینی و رشد فردی است. هر فرد، دارای توانایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد است. داشتن استعدادهای گوناگون باعث خواهد شد تا افراد در مسیرشان تجربه‌های مختص به خود را داشته باشند.

فرهنگ اقتصادی مولد با نگاه به ظرفیت‌های گوناگون اجتماع سعی بر آن دارد تا کارآفرینی را در شکل‌های گوناگونی تعریف و برای جامعه تصویر نماید.

بازاریابی چند سطحی و فروش مستقیم؛ به دلیل بهره گیری از ظرفیت‌های فردی اجتماع و سازمان‌های فروش مردم نهاد، از بزرگترین موقعیت‌های رشد اقتصادی در یک سده گذشته در سراسر جهان بوده‌اند.
ایجاد فرآیندهای تأمین و تولید کالا، توزیع و ارسال محصولات و بازاریابی سه حوزه اصلی اثر گذاری این تجارت است.

فروش چند سطحی می‌تواند به ایجاد یک فضای کسب و کار ایمن و آسان منجر شود. سرمایه گذاری اندک، آموزش و خدمات پشتیبانی فراگیر از دلایل عمده‌ای است که در شرکت تکسو بعنوان عوامل رشد یاد می‌شود.
اجرای نظام آموزش جامع و خدمات تکمیلی، هر فرد را با توجه به استعدادش راهنمایی و پیشرفت می‌دهد.

چند جانبه گرایی در روند آموزش، باعث ایجاد یک نگرش کامل برای مشاوران و مدیران می‌شود.

حلقه‌های آموزش هیچگاه متوقف نمی‌شود، تکسو با یک برنامه ریزی مرحله به مرحله آموزش را برای همیشه در کنار مشاور و در اختیار سازمان او قرار می‌دهد.

از بین بردن فقر اقتصادی تنها به معنای یافتن راهی برای کسب درآمد نیست. استمرار درآمد و پیشرفت اختیار اقتصادی هدف بعدی برنامه جامع تکسو است. خدمات تکمیلی در زمینه‌های ارائه و پروموت محصول به همراه یک برنامه منظم توزیع برای سازمان‌های فروش، ظرفیت دیگری است که می‌تواند رشد تجاری هر فرد را تسهیل نماید.

از شما دعوت می‌کنیم اگر تا به حال در مورد کسب و کار تکسو مطالعه نداشته‌اید از راه وب سایت و یا اپلیکیشن با فعالیت ما بیشتر آشنا شوید. کارشناسان آموزش و پشتیبانی تکسو هم می‌توانند پاسخگو و راهنمای شما در کسب اطلاعات تکمیلی باشند.

در کنار هم مسیر پیشرفت را می‌سازیم؛ زیرا معتقدیم رسالت و ارزش بنیادین فعالیت‌مان گستردن خدمات برابر و زدودن نابرابری‌های اجتماعی است.

ریشه کنی نابرابری‌ها امکان پذیر است، وقتی در کنار هم و برای موفقیت همگانی تلاش می‌کنیم.

 

Yorumunuzu bırakın
*
*