هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

روز جهانی امنیت و سلامتی در شغل

08 اردیبهشت 1398


روز جهانی امنیت و سلامتی در شغل Safety and Health at Work

 

اشتغال یکی از ارکان اصلی توسعه و پیشرفت هر ملت و جامعه ای است.


اشتغال در زبان ساده یعنی کار و تلاش برای ساختن و به پیش بردن زندگی. امروز کمتر کسی را می‌توان یافت که تجربه یک شغل تمام یا پاره وقت را نداشته باشد. آنچه باعث می‌شود ما شغل و حرفه‌ی را ادامه دهیم، میزان رضایت و آرامشی است که از انجام دادن وظایمان به دست می‌آوریم.
در وضعیتی که حال اقتصاد و تجارت خوب نیست، با اینکه سال رونق ملی را پیشه کردیم اما بیشترین فشارها و محدودیت‌ها به ظرفیت‌های تولیدی ملی وارد می‌شود.  نمی‌توان برای مخاطبان از شرایط ایده آل سخن گفت.


ما در تکسو یک "باید" محکم داریم، (ساختن کار ماست، هرچند سخت و دور). با همین روحیه است که می‌گوییم برای اینکه بتوانیم قدمی با ثبات در شرایط سخت برداریم. ابتدا باید مشاهده‌ای اصولی داشته باشیم از آنچه با آن روبروییم.
استقلال و رضایت شغلی، کسب سود مطمئن و مستمر؛ مدیریت و رهبری شرایط، امکانات و اثرگذاری مثبت بر روی دیگران؛ مهمترین ویژگی‌های ماندگار است.
ما همیشه در حال انتخاب کردن هستیم و با انتخاب‌های درست است که می‌توان شرایط را تغییر داد.


تکسو؛ به‌عنوان برند ملی ناب ایرانی، الگویی است از کارآفرینی متعهدانه.


سرمایه اصلی کسب و کار اعتماد بوده و جامعه مصرف کننده نهایی آن است. امتیاز ویژه تکسو برخورداری از موهبت خانواده بزرگ مشاوران سازمانی فروش مستقیم، خانواده بزرگ پرسنلی-ستادی و خانواده بزرگی از مصرف کنندگان در سراسر کشور بزرگمان است. با تکیه بر ظرفیت‌ها و امکانات هلدینگ تکسو، فرصت یک کسب و کار موفق انتخابی هدفمند، برای عبور از چالش‌ها با نتایجی حیرت انگیز است.
امنیت شغلی یعنی درک صحیح واقعیات جامعه و صنعت؛ سرمایه گذاری درست بر روی منابع زمانی / دانش و البته تلاشی شیرین برای رشد و توسعه.
اولین اصل موفقیت، تحلیل صحیح و جستجوی راهکاری خلاقانه برای غلبه بر مشکلات است. شرایط اقتصادی سخت است، می دانیم! ما همه مردمیم، قدرت خرید در تنگناست. می دانیم! ما همه مردمیم، امید به ساختن و داشتن امنیت در دلمان به لرزه درآمده، می دانیم! ما همه مردمیم.

اما تکسویی بودن یعنی، هیچ چالش و مشکلی بزرگتر از خواست ساختن ما نیست. هیچ دلواپسی بزرگتر از امید و تلاش در راه خدمت خالصانه نیست. با اینکه می‌دانیم آسان نیست؛ می‌گوییم: می شود. چون برای این خانواده بزرگ که هر نفر نماینده‌ای از اقلیم، زبان و فرهنگ بزرگ این کشور است. در لحظه حاضر موفقیت یک مسیر پیموده شده است که باید بیشتر طی‌اش کرد و نه یک آرزو.


وظیفه ما فراتر از یک برند سلامت محور ملی، حمایت از تمامی ایرانیان است. مرد و زن. پیر و جوان.
پیشنهاد، بیلبرد و آگهی بازرگانی خوب است اما گویای این فرصت نیست. ما یک خانواده‌ایم. اعضای جدید قوت و انرژی دهنده ما هستند. ما در کسب و کار فروش مستقیم و تولید محصولات سلامت محور هر روز به بودن در کنار یکدیگر خو می‌کنیم.  اعتماد مهمترین سرمایه کسب و کار ماست و لذت و آرامش از انجام کار از رسالت‌های بزرگ تمامی اعضاء.
قدرت جمعی ما، کلید عبور از تمامی مسائل است. تکسو، در کنار تأمین کالاهای اساسی هر فرد و خانواده، همیشه به قدرت خرید مشتری بالاتر از هر چه سود باشد نگاه کرده است. در این راه فرصت شغلی مشاور فروش بودن، در جمع حامیان، مدیران و راهنماهای موفق کشوری قرار گرفتن و استفاده و مشارکت در یک کار گروهی. راه حلی است ثابت و مستمر برای هر آنکس که دنبال یک فرصت است تا بتواند تغییری باشد به سمت موفقیتی راستین و واقعی.

امنیت شغلی یعنی وقتی اشتباهی رخ داد، آن زمان که امری درست به پیش نرفت. همراهان، همکاران و مدیران همه برای حل مسئله دست پیش بگیرند. با این اندیشه و عمل، سازمان تکسو فرصتی بزرگ و البته مستمر را در اختیار قرار می‌دهد . تا بتوانیم با هم و در کنار هم؛ زندگی را برای همگان بهتر کنیم.
فروش حرفه‌ای استراتژیک و بسیار سود‌ده است. البته نه ساده است و نه اتفاقی. تلاش و آموزشی در فراخور توانایی هر فرد می‌خواهد. کسب و کار تکسو، نیاز به تلاش و اختصاص درست و بهینه زمان دارد. موفقیت مسیر طولانی است. با کار گروهی و استفاده از امکانات یک سازمان ملی و وسیع، می‌تواند بارقه‌ای از امید باشد که به آن برای تغییرات بزرگ نیاز داریم.


آماده هستیم برای آشنایی با شما، و شروع تجربه‌
ای شیرین در داشتن امنیت یک شغل ایده آل.

برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق ارتباط با امور مشتریان، وب سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی تکسو، با ما در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتری را از طرح کسب و کار آیده آل تکسو دریافت کنید.

نظر خود را درج نمایید