جستجو
بازگشت به لیست مطالب

طعم خوش قهوه

طعم خوش قهوه

افزایش تمرکز | طعم خوش قهوه

قهوه فرانسه همواره یکی از انتخابهای عالی برای استفاده در محیط های کاری است.

افزایش انرژی و سطح هشیاری و زدودن خستگی از ویژگی های اصلی قهوه است که در محصول فرانسه پاگانی آنرا تجربه می کنید.

قهوه فرانسه برای استفاده در جلسات مهم گزینه ای فوق العاده است و هم می تواند در خلوت کاری، دلیلی باشد بر افزایش تمرکز و دقت شما. قهوه فرانسه با دارا بودن میزان مناسبی از کافئین باعث تحریک سیستم عصبی و بیشتر شدن فعالیت های مغزی می شود. از سوی دیگر به دلیل دارا بودن مواد مغذی و آلی، انرژی لازم را هم برای سوخت و ساز بدن فراهم می کند.

نحوه دم کردندانه‌های قهوه فرانسه آسیاب شده، درشت‌تر از قهوه‌های ترک و اسپرسو است. برای دم کردن قهوه فرانسه کافی است مقدار کافی از پودر قهوه فرانسه را داخل فرنچ‌پرس ریخته و آب داغ اضافه کنید. به ازای 120 میلی‌لیتر، یک قاشق غذاخوری قهوه بریزید.

1-آب 90 درجه را به صورت دورانی به مقداری که قهوه خیس بخورد، یا به اصطلاح شکوفه کند، اضافه کنید. بعد از 30 ثانیه بقیه آب را اضافه کنید و بعد از این‌که چهار دقیقه منتظر شدید، با قاشق، قهوه را به آرامی بزنید.

2-چهار دقیقه صبر کنید سپس اهرم را به آرامی به سمت پایین فشار داده تا پودر قهوه، پایین برود. پس از پرس کردن قهوه، آن را داخل فنجان ریخته و یا با افزودن شیر به آن، میل کنید.

همان‌طورکه اشاره شد، به نسبت قهوه و آب دقت کنید. برای بار اول این نسبت را رعایت کنید و به مزه و طعم آن دقت کنید. به مرور زمان با کم و زیاد کردن این نسبت می‌توانید به نوشیدنی مطلوب مدنظر خود دست پیدا کنید.

مشخصات قهوه

ترکیب دانه: 45% دانه قهوه عربیکا، 55% قهوه ربوستا.

درجه رست: متوسط

خاستگاه دانه: برزیل، کلمبیا و هند

میزان کافئین: بالا

#قهوه_تکسو #قهوه_پاگانی #قهوه_اصیل

#Pagani #taksoo #taksoo_ir #Pagani_france_coffee

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.