سلة التسوق
لا يوجد منتجات فى سلة التسوق

ایجاد امکان برگزاری کلاس مجازی برای مشاوران فروش تکسو

11/05/1401

امروزه در دنیای مدرن که همه چیز در حال دگرگونی و برخورداری از اشکال جدید است، فضای مجازی نیز دستخوش تغییرات جدی شده و قابلیت‌های متنوعی در آن ایجاد شده است. با گسترش و پیشرفت فضای مجازی، می توان اثرات آن را در زندگی روزمره و در کسب و کار مشاهده کرده و از این فضا در جهت اهداف مختلف آموزشی، پژوهشی و اطلاع رسانی استفاده کرد.

در همین راستا تکسو گامی دیگر در جهت رشد و پیشرفت شما مشاوران عزیز برداشته و با ایجاد امکان برگزاری کلاس از طریق سرویس اسکای روم، این فضا را در اختیار شما قرار می دهد تا آموزش سازمانی خود را بهبود بخشیده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

با برگزاری کلاس مجازی می توانید در هر نقطه از دنیا که باشید، تنها با دسترسی به اینترنت و رایانه‌ی شخصی یا تلفن‌همراه خود، در زمان مشخصی ارتباط برقرار کرده و کلاس مجازی را تشکیل دهید.

از قابلیت های کلاس مجازی می توان به امکان گفت‌وگوی گروهی و فردی، امکان به‌اشتراک‌گذاری انواع فایل‌ها در لحظه، امکان به ‌اشتراک‌گذاری صفحه‌ی دسکتاپ، امکان استفاده از وایت‌برد الکترونیک و دیگر ابزارها اشاره کرد.

بنابراین مشاوران فروشی که بتوانند دو ماه متوالی رتبه راهنما و یا بالاتر را کسب کنند، می توانند از طریق دفترکاری درخواست خود را دو روز قبل از تاریخ برگزاری کلاس مجازی ارسال کنند.

لازم به ذکر است مشاورانی که مشمول شرایط ثبت درخواست برگزاری کلاس نشده باشند، هنگام ثبت درخواست خود با خطا مواجه می شوند.

تکسو، شبکه ای بدون مرز...