هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.

اطلاعیه49

28 اسفند 1395

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل بر افروزی

پیشاپیش فرارسیدن تحول زمان و زمین , فصل  وماه و شکوفایی نو را به همه تکسویی های عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم که سازمان بزرگ تکسو در این مسیر قرار گرفته و به سوی تحولی عظیم در مسیر شکوفایی خود گام بردارد .

یک سال دیگر را  با تمام فراز و نشیب هایش پشت سر گذاشتیم. از داشتن تک تک شما به خود میبالیم و خرسندیم و امیدواریم که با یکدیگر از مسیر گذشته خود درسهای بزرگی را درجهت ساختن آینده ای زیباتر فراگرفته و در سال آتی به کار بندیم . سال آینده که از نظر ما با توجه به اهداف و برنامه ها و با اتکا به قدرت و اراده شما بزرگان و عزیزان این سازمان مطمئن هستیم که بی نظیر خواهد بود.

و اکنون به عنوان یک عیدی بی نظیر هلدینگ تکسو برای شما در این سال نو در راستای احترام به خواسته های شما عزیزان و حمایت بیشتر از شما و درجهت تکامل پلن  تحولات چشمگیر و مهمی درآن صورت داده که به پیوست شرح داده خواهد شد..امید است که تمامی این اتفاقات مسیر پویا تر و آسانتری را برای شما فراهم کند

و کلام خود را با این دعا به پایان می رسانم .

خداوندا, دراین آخرین روزهای سال دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده که هرکجا تردیدی هست ایمان , و هرکجا زخمی هست مرحم  و هرکجا نومیدی هست امید و هرکجا نفرتی هست عشق جای آن را فراگیرد.آمین .

مسعود رویایی

پیوست

پورسانت شروع سریع به طور کامل حذف و پورسانت حجمی به شکل زیر تغییر یافت:

هر زمانی که اختلاف درصد شاخه های زیر 20% (۱۵۰۰۰) به صفر رسید 2% از حجم آن شاخه به شکل همان پورسانت حجمی به شخص پرداخت خواهد شد. این بدان معناست که در این پلن دیگر به هیچ عنوان صفر درصد وجود ندارد.

قابل توجه است که برای دریافت این دو درصد شخص باید حداقل دو شاخه فعال داشته باشد.

بعلاوه از فروردین و همزمان با شروع سال جدید رتبه سفیر حذف شده و رتبه سفیرطلایی به نام سفیر تغییر کرده و همچنین RC آن به 3 افزایش یافته است.