جستجو

اسپری مو دو فاز چای سبز

کد محصول: 55018
872,000 ریال
اسپری مو دو فاز | حاوی عصاره چای سبز | گیاهی | حجم: 250 میلی‌لیتر
قابلیت دسترسی: 664 در انبار
+ -

معرفی محصول: چای سبز را به عنوان نوشیدنی و دمنوش می‌شناسیم. غافل از این‌که این گیاه شگفت انگیز، علاوه بر خواص بسیار برای سلامت بدن و کمک به لاغری، برای پوست و مو نیز بسیار مفید است. چای سبز حاوی مقادیر بالایی آنتی اکسیدان است که باعث رشد مو می‌شود. اسپری دو فاز چای سبز تکسو، محصولی مغذی و تقویتی برای سلامت موها است. چای سبز، منبع خوبی از پانتنول است که اغلب در شامپوها و نرم‌کننده‌ها جهت استحکام موها به کار می‌رود.

ترکیبات: آب، دایمتیکون، سایکلو پنتا سیلوکسان، کوکامیدو پروپیل بتائین، کراتین هیدرولیز شده، ستریمونیوم کلراید، سدیم کلراید، عصاره چای سبز، جوانه گندم، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، نگهدارنده.

فواید: حاوی آمینواسید منحصر به فردی به نام تیانین است که در کنار پانتنول موجب استحکام تار مو شده و آن را نرم کرده و در نهایت از چند شاخه شدن انتهای آن جلوگیری می‌کند. عصاره جوانه گندم موجود در این اسپری حاوی ویتامین‌هایی بوده که برای سلامت پوست و مو ضروری است. همچنین وجود ترکیبات سیلیکونی و کراتین هیدرولیزه شده بدون اثر چربی بر روی موها باعث افزایش درخشندگی و  نرمی آن شده و با صاف کردن موها از گره خوردگی جلوگیری می‌کند.

نحوه مصرف: برای مصرف کافی است، بعد استحمام روی موهای نم‌دار مقداری از محلول را اسپری کنید. سپس موهای خود را خشک کنید.سپس شانه يا سشوار کنيد و به حالت دلخواه درآوريد.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.