هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد.
خردل سفید، فلفل سیاه، آویشن، پودر سیر، میخک و ...
تمام شد
برند: تکسو
کد محصول: 41087
در انبار موجود نیست

توجه ! تاریخ انقضای محصول تا 19 مهر می باشد .

معرفی محصول: کالباس خانگی یک جایگزین سلامت و مقوی برای کالباس‌های صنعتی است. تهیه کالباس برخلاف تصور خیلی ساده است ولی یک فوت کوزه گری ساده دارد و آن ادویه‌های به کار رفته در آن است. ادویه مخصوص کالباس تکسو، ترکیبی از چندین  چاشنی است که طعم واقعی کالباس را به ارمغان می‌آورد. ادویه کالباس نه تنها برای درست کردن کالباس خانگی کاربرد دارد بلکه برای پخت انواع غذا، خوراک و ساندویچ که کالباس در ترکیبات آن حضور دارد، استفاده می‌شود. برای تهیه انواع کالباس از جمله مارتادلا، لیونر، مرغ و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. ادویه کالباس تکسو در بسته‌بندی‌ 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که کاملا حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است و استفاده از آن بسیار ساده شده‌است.

ترکیبات: ادویه کاری (متشکل از 16 ادویه ساده است) فلفل سیاه، خردل سفید، زنجبیل، تخم گشنیز، آویشن، میوه جوز، پودر سیر، میخک و ...

فواید: یکی از حسن‌های استفاده از ادویه‌های ترکیبی، کاهش مصرف نمک است. ادویه‌ها طعم غذا را پوشش می‌دهند و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست. 

نحوه مصرف: به‌میزان لازم از ادویه به غذایتان اضافه کنید. البته مقدار را مشخص  نکردیم تا شما بر اساس ذائقه خود کم یا اضافه کنید.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

مشخصات محصولات
مشخصاتمقدار
شماره پروانه بهداشت1224ظ15
وزن80 گرم
نوع بسته بندیظرف پت
ابعاد بسته بندی13*4
ترکیباتترکیبات خردل سفید، فلفل سیاه، آویشن، پودر سیر، میخک و ...
بیشترین کالاهای خریداری شده با این کالا
عسل چهل گیاه | 20 عدد ساشه 12 گرمی
69٬500 تومان
41071
سیر، فلفل سفید، پودر پیاز، فلفل قرمز، هل ، فلفل پاپریکا و...
49٬900 تومان
41090
بسته بندی پت فانتزی وزن 80 گرم
25٬499 تومان
41083
زنجبیل، گرد لیمو، سماق، دارچین، فلفل سیاه و ...
42٬500 تومان
41077