جستجو
بازگشت به لیست خبرها

معرفی عطرهای جدید زنانه تکسو

دو شنبه, 14 بهمن 1398
معرفی عطرهای جدید زنانه تکسو

سلیقه خودتان را پیدا کنید

 

تا به حال به امضای خاص خودتان در انتخاب عطرها و ادکلن‌ها فکر کرده‌اید؟ عطر و ادکلن یک امضا خاص برای هر فرد است و آشنایان و اطرافیان او به حس کردن رایحه‌ای خاص، ممکن است خاطره وی را به یاد بیاورند. شاید تصور کنید که داشتن عطر و بو مطابق با سلیقه‌تان هزینه بالایی برایتان خواهد داشت. عطرهای جدید تکسو مطابق با سلایق مختلف، مناسب برای افرادی است که به شیک بودن خود اهمیت می‌دهند. رایحه‌هایی جدید که کیفیت و تنوع بالایی دارند و یک انتخاب عالی برای علایق مختلف هستند.

درک نت‌های عطر

عطرها مانند قطعات موسیقی هستند و از نت‌های مختلف تشکیل شدند. نت‌ها (عناصر و اجزا) رایحه و حس‌های گوناگونی دارند. این نت‌ها با گذشت زمان و از لحظه‌ای که از عطرتان استفاده می‌کنید، شروع به آشکار شدن می‌کنند. در ابتدا نت اولیه به مشام شما می‌رسد که بسیار سبک است و اغلب بین 30 ثانیه تا چهار دقیقه ماندگاری دارد. بعد از نت اولیه، نت میانی است که ماندگاری آن بین دو تا چهار ساعت است و بخش اعظمی از بوی عطر، متاثر از آن‌ها است. در نهایت هم نت پایانی به مشام می‌رسد و نقش آن ایجاد خاطره‌ای ماندگار در ذهن شما است و تا مدت زمان بیشتری رایحه آن استشمام می شود.

محصولات عطر و ادکلن جدید تکسو،اطلاعاتی دقیق و با جزییات از نت‌های عطر انتخابی شما است که کمکی خواهد بود به شناخت و درک بهتری از عطر. با مراجعه به وب سایت تکسو، می‌توانید آخرین اطلاعات محصولی را مطالعه نمایید.

 

نظرات
نظر خود را درج نمایید